‌دفترچه بیمه سلامت در ‌۲۳۰ شهر ایران حذف شد

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمدصادق دبیری پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت هفته بیمه سلامت در استان اظهار داشت: عدالت و مساوات با هم متفاوت است چرا که مساوات یعنی همه را بر یک شکل ببینیم و عدالت یعنی اگر هر چیز را در جای خود قرار دهیم می‌توانیم بگوییم عدالت محقق شده است.

وی افزود: یکی از مسائل اصلی که ما را به عدالت اجتماعی نزدیک می‌کند بیمه همگانی است که همه باید زیرپوشش اجباری بیمه قرار بگیرند.

مدیرکل دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برخورداری تمام آحاد ملت شریف ایران از بیمه در دستور کار قرار گرفته و از ۱۳ آبان ماه عملیاتی خواهد شد.

دبیری ادامه داد: در حال حاضر ۴۰ میلیون بیمه‌شده در قالب ۵ صندوق بیمه داریم که ۸۵ درصد آنها به‌صورت رایگان بیمه شده‌اند.

وی بزرگ‌ترین چالش پیشِ‌روی سازمان بیمه سلامت را عدم توازن منابع و مصارف دانست و افزود: نتایج آن زیان انباشته بود اما با درایت و کار فراوان در سال ۹۷ شاهد ۵۰درصدی کاهش این زیان شدیم و با منطقی کردن هزینه‌ها تغییر فرآیندهای این کاهش را پیشِ‌رو داشتیم.

مدیرکل دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت بیان کرد: استقرار خدمات الکترونیک در سامانه خدمت نیز نتایج خوبی داشت که کم‌کم به‌سمت کاهش زیان انباشته پیش می‌رود.

دبیری از انجام عملیات الکترونیک در ۶۰۵ بیمارستان خبر داد و تصریح کرد: در ۲۳۳ شهر نیز حذف دفترچه انجام گرفته که در کاهش قطع ۱۰۰ هزار اصله درخت نقش داشته و در منابع درآمدی صرفه‌جویی شده است.

انتهای پیام/ش+

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند