۹.۵ میلیارد تومان غرامت به ۶ هزار کشاورز لرستانی پرداخت شد

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌اله رفیعی امروز دوشنبه در گفتگو با رسانه‌ها با اشاره به اینکه کشاورزان برای خرید بیمه نامه محصولات زراعی تا پایان آذرماه مهلت دارند و این مدت زمانی ممکن است یک ماه هم تمدید شود، اظهار داشت: خرید بیمه نامه باغات تا پایان بهمن ماه و خرید بیمه نامه دام نیز تا پایان سال ادامه دارد.

وی تصریح کرد: صندوق بیمه کشاورزی خسارت‌ها را هر هفته به حساب کشاورزان واریز می‌کند و از بابت واریز غرامت‌ها مشکلی نداریم.

مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه در سال آبی گذشته ۳۲ هزار نفر از کشاورزان محصول خود را در زیربخش‌های مختلف زراعت، باغ و دام بیمه کردند، گفت: بیش از ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به ۶ هزار نفر از کشاورزان پرداخت شده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند