۹ دی نشان داد ایران اسلامی با صلابت و مقتدر است

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

سردار احمد نوریان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بزرگداشت یوم الله ۹ دی اظهارداشت: حماسه سترگ ۹ دی یک رویداد بسیار عظیم در تاریخ کشور ما محسوب می‌شود که بعد از فتنه ۸۸ مردم هوشمند و بصیر ایران به صحنه آمدند و وحدت، انسجام، یکپارچگی و صلابت خودشان را یک بار دیگر به دنیا نشان دادند.

وی افزود: مردم ایران نشان دادند که ایران اسلامی‌با صلابت و مقتدر است و بیدی نیست که با این بادها تکان بخورد.

سخنگوی ناجا گفت: این انقلاب یک انقلاب الهی است و روح شهدا و امام (ره) بر این کشور حاکم است.

معاون اجتماعی ناجا گفت: بیش از ۳۰ هزار شهید بر رفتار و اعمال مردم تهران نظاره گر هستند و عملکرد ما را نظاره می‌کنند و خون همین شهدا است که تهران را بیمه کرده است.

وی تصریح کرد: پیام این روز به دنیا این است که مردم جمهوری اسلامی، مردمی‌ولایتمدار هستند و تحت زعامت دینی و سیاسی رهبر معظم انقلاب که جانشین برحق امام راحل هستند، زندگی می‌کنند.

نوریان افزود: مردم ما با خلق حماسه ۹ دی ثابت کردند که زیر سایه ولایت فقیه به سمت آرمان‌هایی که امام (ره) و شهدا پایه گذاری کرده اند، حرکت می‌کنند و به آن افتخار هم می‌کنند.

وی گفت: حوادث و رویدادها یکی پس از دیگری نشان داده است زمانی که کفر و شرک به صحنه می‌آید یک قدرت الهی و دست الهی به کمک مردم ایران می‌آید.

نوریان تصریح کرد: یک حدیث شریف از امام زمان (عج) می‌گوید «ما از احوالات شما بی خبر نیستیم و شما را فراموش نمی‌کنیم، چرا که اگر عنایت ما برداشته شود، دشمن شما را از بین می‌برد.» بر اساس همین حدیث، مردم ما می‌دانند که امام زمان (عج) و نایب برحق ایشان که رهبر معظم انقلاب هستند در این کشور رهبری می‌کنند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند