۹ دی روز میثاق مردم با امام، ولایت و ارزشهاست

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

هدایت الله جمالی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در ۹ دی مردم ایران اسلامی‌ثابت کردند که در هیچ شرایطی از انقلاب دست نخواهند کشید و این حماسه نشان داد رویدادهایی چون ۹ دی متعلق به جریان خاصی نیست و مانند دیگر ارزشهای این کشور و مانند انقلاب این حماسه نیز متعلق به همه مردم است و آنها در هیچ شرایطی حمایت از رهبری و ولایت را رها نخواهند کرد.

وی گفت: مردم استان قزوین نیز که بصیرت و انقلابی بودن خود را در تاریخ انقلاب اسلامی‌نشان داده اند این بار نیز با بینش بالا و بصیرتی که دارند با درک درست از شرایط کشور و در کنار تحریم‌های ظالمانه دشمنان قسم خورده نظام صف خود را از اغتشاشگران و توطئه‌های آنها جدا کرده و با حضور آگاهانه خود در این مراسم بار دیگر به ندای رهبری لبیک گفتند و نشان دادند همواره در صحنه هستند.

استاندار قزوین افزود: خوشحالیم که ایران اسلامی‌رهبری بزرگوار و بصیر دارد که همواره با درک درست از حال و آینده هدایت کشتی انقلاب را بر عهده داشته اند و اجازه نداده اند این انقلاب از مسیر اصلی خود خارج شود و این هدایت موجب نگرانی و یاس دشمن از رسیدن به اهداف پلیدشان شده است.

وی از حضور مردم قزوین در حماسه ۹ دی تشکر و قدردانی کرد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند