۹ دی انقلاب اسلامی را برای سال ها بیمه کرد

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، علی صالحی صبح روز دوشنبه در حاشیه اجتماع بزرگ ۹ دی در بندرعباس با بیان این که نهم دی ماه تجلی غیرت انقلابی و بصیرت ملت ایران است، گفت: حضور گسترده مردم در همایش یوم اللّه نهم دی ماه برگ زرین دیگری بر تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی‌افزود.

وی ضمن گرامیداشت این حماسه مردمی‌خاطر نشان کرد: این حرکت عظیم و عاشورایی برای سال‌های سال انقلاب اسلامی‌را بیمه کرد.

صالحی همچنین حماسه ۹ دی ماه را شکستی غیر قابل باور برای استکبار جهانی ارزیابی کرد و آن را مشتی محکم‌تر از همیشه به دهان فتنه گران و حامیان آنها عنوان نمود.

وی تصریح کرد: یادآوری سالانه و روشنگری و تبیین و تشریح زوایای حماسه ۹ دی برای فرزندان این ملت، نقشه شوم دشمنان را پیوسته نقش بر آب ساخته و آنان را در رسیدن به مقاصد شوم خود ناکام می‌گذارد.

رئیس شورای قضائی استان هرمزگان با اشاره به پیام مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در خصوص اهمیت توجه به ابعاد مختلف حماسه ۹ دی، حرکت عظیم مردم و ماندگاری این روز در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی‌را یادآور شد و اعلام کرد: مسئولین، قضات و کارکنان دستگاه قضائی هرمزگان نیز دوشادوش با آحاد مردم ولایت مدار استان، ضمن شرکت در این همایش بزرگ با مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و آرمانهای انقلاب اسلامی‌و شهدا تجدید بیعت نمودند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند