۸.۵ میلیون نفر در کشور از خدمات بیمه‌ای برخوردار نیستند

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علی اصغر قائمی‌بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح سامانه پذیرش و رسیدگی الکترونیک اسناد بستری بیمه سلامت استان اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر حدود ۸٫۵ میلیون نفر در کشور تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند که باید در راستای ساماندهی آنان در این زمینه برنامه‌ریزی‌های اساسی انجام یابد.

وی با اشاره به اجرای طرح بیمه اجباری افراد فاقد پوشش بیمه بیان کرد: این آئین نامه توسط دولت به مرحله تصویب رسیده و در راستای اجرای سیاست‌های بیمه سلامت و ارتقای اهداف این بیمه در دستور کار قرار گرفته است که درصدد هستیم تا آخر این ماه اجرای این طرح را به شکل عملیاتی درآوریم.

مشاور فناوری اطلاعات و ارتباطات مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به فعالیت ۱۹ سازمان بیمه‌گر در سطح کشور نیز گفت: برنامه‌ریزی در راستای پرداخت حق بیمه دهک‌های پایین از سوی دولت و حق بیمه دهک‌های بیمه از سوی اشخاص در دستور کار قرار گرفته است.

قائمی‌اظهار کرد: در راستای اجرای طرح پوشش بیمه تلاش و جدیت ما بر این است که بتوانیم از سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری به عمل آوریم و با نهادینه‌سازی آن در جامعه مشکلات موجود را برطرف کرده و فرهنگ‌سازی مناسبی داشته باشیم که این امر بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: ۴۰ میلیون نفر زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند و ۲۲ میلیون نفر نیز مشمول طرح صندوق روستاییان و عشایر بیمه هستند و در این زمینه هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند که امیدواریم این اقدامات ما را در تحقق اهداف مورد نظر برای ارائه خدمات مطلوب به بیمه‌شدگان رهنمون شود.

انتهای پیام/ ع

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند