۸ هزار روستایی در فیروزکوه تحت پوشش بیمه سلامت هستند

اکتبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی جمارانی در جمع خبرنگاران در خصوص دیدار با رئیس بیمه سلامت شهرستان‌های شرق استان تهران گفت: حوزه سلامت از اولویت‌های کاری دولت تدبیر و امیدبوده و اقدام خوبی در این خصوص انجام شده است.

فرماندار فیروزکوه افزود: توزیع امکانات درمانی به صورت عادلانه به خصوص در روستاها مورد توجه جدی قرار گرفته است و در همین راستا با سیاست گذاری‌های انجام شده در حوزه سلامت روستاییان از طریق بیمه سلامت تحت پوشش درمانی قرار گرفتند.

وی افزود:در شهرستان فیروزکوه اقدامات خوبی در حوزه سلامت روستایی انجام شد که شاید مهمترین آن احداث ۵ خانه بهداشت در سال جاری بود و بیش از ۱۲هزار بیمه شده تحت پوشش بیمه سلامت در شهرستان وجود داردکه بالغ بر ۸ هزار نفر از این بیمه شدگان روستایی می‌باشند.

جمارانی تصریح کرد: مسئله درمان یکی از حقوق مردم است که به عهده دولت و حکومت است و یکی از وظایف اصلی دولت توجه به حوزه سلامت می‌باشد و موفقیت‌های حاصل شده در حوزه سلامت و معرفی آن در جامعه اعتماد سازی عموم را بیش از گذشته افزایش می‌دهد، که در این راستا انعکاس فعالیت‌های دولت در حوزه سلامت در بخش‌های گوناگون به مردم ضروری است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند