۸ دستگاه اتوبوس پیشرو دیزل بازسازی شده در کرمان رونمایی شد

اکتبر 22, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر کرمان صبح پنجشنبه در مراسم رونمایی از هشت اتوبوس پیشرو دیزل بازسازی شده که با حضور رئیس و تعدادی از اعضای شورای شهر، شهردار کرمان و جمعی از مدیران شهرداری و اصحاب رسانه در اتوبوس گردشگری برگزار شد، اظهار کرد: سازمان اتوبوس ران کرمان سه نوع بدهی دارد؛ یک بدهی به امور مالیاتی، یک بدهی به تامین اجتماعی و سایر بدهی‌ها از جمله بدهی به اشخاص حقیقی، دیون، بیمه تکمیلی همکاران اتوبوس رانی (که از حقوق همکاران کسر شده بود، اما به حساب شرکت بیمه واریز نشده بود)، بدهی مربوط به سنوات همکاران بازنشسته، بدهی مربوط به بیمه اتوبوس‌ها در سال‌های ۹۵ و ۹۶ و بدهی مربوط به بازار (شامل خرید قطعات) هستند.

عبدالهادی طاهری ادامه داد: مجموع بدهی‌های نوع سوم، حدود سه یلیار تومان بود که طی ۱۴ ماه گذشته، با حمایت شهردار کرمان و اعضای شورای اسلامی‌شهر کرمان به کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان کاهش یافته است؛ ضمن این که تلاش کردیم بدهی جدید هم به وجود نیاید.

وی افزود: هم چنین در ۱۴ ماه اخیر، حدود یک میلیارد تومان قطعه و لوازم یدکی برای اتوبوس‌ها خریداری شده که با توجه به مشکلات مالی شهرداری، رقم قابل توجهی است؛ ضمن این که در شرایط اقتصادی فعلی، کسی به صورت نسیه، قطعه و لوازم یدکی به سازمان واگذار نمی‌کند.

طاهری اظهار کرد: بدهی به بیمه تامین اجتماعی حدود سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود که با پیگیری‌های مدیریت پیشین، جرایم بخشیده شده بود، ضمن اینکه از مبلغ سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و حدود دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان طی این مدت پرداخت شد.

وی یاداور شد: اخیرا نیز سازمان تامین اجتماعی ۸۰۰ میلیون تومان سازمان اتوبوسرانی را بدهکار کرده بود که موجب تمدید نشدن دفترچه بیمه همکاران شده بود و همکاران با مشکلات متعددی مواجه شده بودند که این مبلغ با حمایت شهردار به صورت اقساط در حال پرداخت است.

وی از حمایت‌ها و تلاش‌های شهردار کرمان، اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تشکر و قدردانی کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند