۸۱۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرداد بیمه سلامت در استان مرکزی پرداخت شد

ژانویه 13, 2020اخبار روز بیمه

محمدرضا جیریائی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به پرداخت مطالبات موسسات طرف قرداد بیمه سلامت استان مرکزی اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸۱۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرداد بیمه سلامت را در استان پرداخت کرده‌ایم.

وی افزود: از میزان پرداختی بیمه سلامت، مبلغ ۵۷۱ میلیارد ریال مربوط به مطالبات دانشگاه‌های علوم پزشکی اراک، خمین و ساوه بوده که در مجموعه مطالبات این دانشگاه‌ها تا پایان مرداد ماه و ۷۰ درصد مطالبات شهریور ماه سال ۹۸ تسویه و پرداخت شد.

جیریایی عنوان کرد: در خصوص مطالبات موسسات تشخیصی درمانی، بخش خصوصی طرف قرارداد با بیمه سلامت استان مرکزی مبلغ ۱۳۵ میلیارد ریال و ۳۲۲ میلیون ریال پرداخت شد که مربوط به مطالبات بخش غیردانشگاهی شامل پزشکان، پاراکلینک، درمانگاه‌های دولتی،مراکز تصویر‌برداری و… طرف قرارداد بوده است.

وی اضافه کرد: درخصوص مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد استان نیز مبلغ ۱۰۴ میلیارد ریال و ۶۷۵ میلیون ریال پرداخت شده و مطالبات این گروه از موسسات طرف قرارداد را نیز تا پایان شهریور ماه امسال مطالبات آنها را پرداخت کرده‌ایم.

 

خمین، شازند و محلات پایلوت نسخه‌نویسی الکترونیک در استان مرکزی

مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی عنوان کرد: هدف سازمان بیمه سلامت در استان و کشور جلب رضایت بیمه‌شدگان و موسسات طرف قرارداد بوده و تلاش خود را می‌کند مطالبات موسسات را به روز رسانی کند، چراکه هدف سازمان بیمه سلامت در امسال علاوه بر مدیریت منابع و مصارف در راستای دولت الکترونیک نسخه نویسی الکترونیکی است.

وی ادامه داد: در استان مرکزی این طرح به صورت پایلوت در شهرستان‌های خمین، شازند و محلات و همچنین رسیدگی به اسناد بستری در بیمارستان‌های دولتی اراک راه‌ اندازی و اجرایی شده که یکی از اقدامات دارای اهمیت در راستای رضایت‌مندی اقشارآسیب پذیر انتقال بیمه مدد جویان کمیته استان در کشور است.

ثبت نام ۲۵۰۰ نفر در سامانه ارزیابی وسع در استان مرکزی

جیریائی خاطر نشان کرد: در استان مرکزی نزدیک به۶۰۰  هزار نفر جمعیت در شهر‌های بالای ۲۰هزار نفر جمعیت پیرو تفاهم نامه فی‌مابین سازمان بیمه سلامت و کمیته امداد امام‌خمینی(ره) به بیمه سلامت منتقل شده و از جمله طرح‌های اجرایی که در آبان ماه امسال در اداره کل همزمان با سراسر کشور اجرایی شد، اجرای طرح ارزیابی وسع است.

مدیرکل بیمه‌سلامت استان مرکزی اضافه کرد: از زمان اجرای آن تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر در سامانه ارزیابی وسع جهت تمدید تعویض و ثبت نام اولیه اقدام کرده‌اند که ۲۵۰۰ نفر جهت ارزیابی در سامانه ثبت نام کرده‌اند.

انتهای پیام/۷۱۱/ز

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند