۸۰۰ هزار نفر درخواست بیمه بیکاری دادند/به یک نفر هم پرداخت نشده

می 9, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورابراهیمی‌نماینده مردم کرمان در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه  اجتماعی در خصوص وضعیت صندوق فولاد کشور گفت: مشکلات ۹۰ هزار نفر از بازنشستگان صندوق فولاد به دلیل تغییرات مدیریتی پی در پی در این صندوق ادامه دارد. مصوبات مجلس در این صندوق اجرایی نشده است.

وی در خصوص وضعیت شرکت‌های زیرمجموعه این صندوق، اظهار داشت: از وزیر صنعت می‌خواهیم موضوعات این شرکت‌ها را بررسی کرده و نتایج آن را اعلام کند. کارگروهی برای بررسی شرایط صندوق فولاد تشکیل شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکر دیگری در خصوص وضعیت ابلاغ مصوبات ستاد کرونا برای اجرا، تصریح کرد: این مصوبات در مورد حمایت و فعالیت‌های اقتصادی ابلاغ نمی‌شود. وضعیت بیمه بیکاری تا الان تعیین تکلیف نشده است. بیش از ۸۰۰ هزار نفر درخواست بیکاری کرده اند اما تا امروز حتی یک نفر از بیمه بیکاری برخوردار نشده است.

پورابراهیمی‌در تذکر دیگری گفت: مصوبات مربوط به حمایت‌ها در بخش تسهیلات به واحدهای صنفی تا الان به  استان‌ها ابلاغ نشده است.

رئیس جمهور و مجموع وزرا نسبت به ابلاغ مصوبات اقتصادی برای حمایت از فعالان اقتصادی هرچه سریعتر اقدام کنند.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت از امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور خواست نسبت به حمایت از اقشار آسیب پذیر و بیمه بیکاری و ابلاغ مصوبات دولت اقدام کند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند