۷۶۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان بوشهر پرداخت شد

نوامبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، پرویز رمضانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه ۵ صندوق کارکنان دولت، سایر اقشار، روستائیان، بیمه سلامت همگانی و ایرانیان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد اظهار داشت: افزون بر ۵۰۰ هزار نفر  جمعیت استان بوشهر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که بیشترین تعداد بیمه شدگان درشهرستان دشتستان و کمترین تعداد آن در شهرستان دیلم است.

وی با اشاره به اینکه باهمه بیمارستان استان و ۹۰ درصد پزشکان خصوصی قرارداد ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان سلامت منعقد شده افزود:  با  ۴۷۰ مرکز تشخیصی و درمانی در سطح استان با بیمه سلامت  برای ارائه خدمات به بیمه شدگان  قرارداد منعقد شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهرافزود: سطح تعهدات سازمان بیمه سلامت به افراد تحت پوشش، در بخش سرپایی و بستری موقت ۷۰ درصد و بستری در مراکز دولتی ۹۰ درصد تعرفه دولتی و حق فرانشیز بیماران روستایی دارای بیمه سلامت ، ۵ درصد است.

رمضانی با بیان اینکه مطالبات مراکز درمانی دولتی تا مرداد ماه پرداخت شده تصریح کرد: ۱۳۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات تشخیصی درمانی طرف قرارداد را پرداخت کرده که از این میزان ۶۳میلیارد ریال مربوط به خدمات سطح یک و پزشکان خانواده است.

وی با اشاره به اینکه امسال تاکنون ۷۶۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرارداد پرداخت شده است افزود: از این میزان پرداختی، مبلغ ۶۳۰ میلیارد ریال آن مربوط به مطالبات موسسات دولتی است که تا مرداد ماه مطالبات این مؤسسات پرداخت و تسویه شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر همچنین در خصوص مطالبات موسسات تشخیصی درمانی بخش خصوصی طرف قرارداد استان نیز گفت: مطالبات امسال بخش خصوصی نیز تا شهریورماه پرداخت شده است و این سازمان در تلاش است تا با پرداخت به موقع مطالبات موسسات و مراکز تشخیصی درمانی طرف قرارداد علاوه بر رضایتمندی این موسسات برای ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده به بیمه شدگان گام بردارد.

انتهای پیام/۱۹۰/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند