۷۶۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان بوشهر پرداخت شد

نوامبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، پرویز رمضانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه ۵ صندوق کارکنان دولت، سایر اقشار، روستائیان، بیمه سلامت همگانی و ایرانیان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد اظهار داشت: افزون بر ۵۰۰ هزار نفر  جمعیت استان بوشهر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که بیشترین تعداد بیمه شدگان درشهرستان دشتستان و کمترین تعداد آن در شهرستان دیلم است.

وی با اشاره به اینکه باهمه بیمارستان استان و ۹۰ درصد پزشکان خصوصی قرارداد ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان سلامت منعقد شده افزود:  با  ۴۷۰ مرکز تشخیصی و درمانی در سطح استان با بیمه سلامت  برای ارائه خدمات به بیمه شدگان  قرارداد منعقد شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهرافزود: سطح تعهدات سازمان بیمه سلامت به افراد تحت پوشش، در بخش سرپایی و بستری موقت ۷۰ درصد و بستری در مراکز دولتی ۹۰ درصد تعرفه دولتی و حق فرانشیز بیماران روستایی دارای بیمه سلامت ، ۵ درصد است.

رمضانی با بیان اینکه مطالبات مراکز درمانی دولتی تا مرداد ماه پرداخت شده تصریح کرد: ۱۳۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات تشخیصی درمانی طرف قرارداد را پرداخت کرده که از این میزان ۶۳میلیارد ریال مربوط به خدمات سطح یک و پزشکان خانواده است.

وی با اشاره به اینکه امسال تاکنون ۷۶۰ میلیارد ریال از مطالبات موسسات طرف قرارداد پرداخت شده است افزود: از این میزان پرداختی، مبلغ ۶۳۰ میلیارد ریال آن مربوط به مطالبات موسسات دولتی است که تا مرداد ماه مطالبات این مؤسسات پرداخت و تسویه شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر همچنین در خصوص مطالبات موسسات تشخیصی درمانی بخش خصوصی طرف قرارداد استان نیز گفت: مطالبات امسال بخش خصوصی نیز تا شهریورماه پرداخت شده است و این سازمان در تلاش است تا با پرداخت به موقع مطالبات موسسات و مراکز تشخیصی درمانی طرف قرارداد علاوه بر رضایتمندی این موسسات برای ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده به بیمه شدگان گام بردارد.

انتهای پیام/۱۹۰/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

پاسخ به ۴۵ سؤال فرهنگیان درباره “بیمه‌ تکمیلی”

ژانویه 13, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ با پایان یافتن مهلت بیمه تکمیلی سال گذشته و عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی، در خصوص روش بیمه‌ای، تعهدات، خدمات و … همواره سؤالاتی در ذهن فرهنگیان وجود دارد برهمین اساس اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش، ۴۵ سؤال متداول را همراه با پاسخ‌های آن‌ها ارائه کرده است. …

ادامه مطلب
آخرین برآوردها از خسارات اغتشاشات بنزینی/ مهلت ۳ ماهه به کسانی که بیمه شخص ثالث ندارند

ژانویه 13, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، غلامرضا سلیمانی در پاسخ به سوال تسنیم مبنی براینکه چه میزان از خسارت بانک‌ها و واحدهای تجاری که در اغتشاشات بنزینی آسیب دیده اند پرداخت شده است، گفت: آن دسته از بانکها، واحدهای تجاری و مسکونی و پمپ بنزین‌هایی که بیمه حوادث و آشوب داشتند با مراجعه به شرکت‌های …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند