۷۴درصدمصوبات ستادتسهیل به بخشودگی جرائم تامین اجتماعی اختصاص دارد

اکتبر 15, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد چالویی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: تعداد جلسات برگزار شده ستاد تسهیل و رفع موانع تولید  در ۶ ماهه اول سال جاری با حضور استاندار ۷ جلسه و با حضور معاون اقتصادی استاندار ۵۷ جلسه بوده است.

وی ادامه داد: تعداد مصوبات کارگروه تسهیل رفع و موانع تولید ۱۹۶۲ مصوبه بوده که که ۹۱۸ مصوبه اجرا و ۱۰۴۴ مورد در دست اقدام و پیگیری است و عمده مصوبات با توجه به بخشنامه بخشودگی جرائم تامین اجتماعی به حوزه تامین اجتماعی اختصاص دارد.

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری تهران سپس بیان کرد: ۴/۷ درصد مصوبات مربوط به سرمایه در گردش، ۴ درصد مربوط به سرمایه ثابت، ۸/۷ درصد مصوبات مربوط به استمحال، ۳/ ۷۴ درصد مربوط به بخشودگی جرائم تامین اجتماعی، ۴ درصد مربوط به امور مالیاتی و ۶/۱۲ درصد مربوط به سایر موارد می‌باشد.

چالویی در مورد بخشودگی جرائم تامین اجتماعی گفت: در مورد تمدید بخشنامه بخشودگی جرائم تامین اجتماعی که فرصت ۳ ماهه داشته مکاتبه شده و در ستاد ملی تسهیل مصوب شده اما نیاز به مصوبه هیئت وزیران دارد.

وی در مورد نحوه پیگیری مصوبات ستاد  تسهیل تأکید کرد: وقتی مصوبات ابلاغ می‌شود متقاضی پیگیری می‌کند و در هر مرحله که با مشکل مواجه شوند می‌توانند به استانداری مراجعه می‌کنند که موضوع مجدد بررسی می‌شود چراکه مصوبات این ستاد بر اساس قانون رفع موانع تولید باید عملیاتی شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند