۷۳ درصد بهره برداران کشاورزی خراسان شمالی تحت پوشش بیمه هیچ صندوقی نیستند

ژانویه 17, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/خراسان شمالی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: ۷۳ درصد بهره‌برداران بخش کشاورزی استان تحت پوشش بیمه هیچ صندوقی نیستند.

علی بهنام فر در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: شاخص پوشش بیمه روستایی و عشایری این استان ۸۶۳ هزار نفری ۲۷ درصد است که دو درصد بیشتر از میانگین کشوری است.

وی افزود: هم اکنون بیش از ۸۲ هزار بهره‌بردار در بخش کشاورزی استان فعالیت می‌کنند که ۸۰ درصد از این تعداد ساکن در روستا و مابقی غیرساکن هستند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی اظهارکرد: تلاش می‌شود با همکاری صندوق بیمه روستایی و عشایری و همچنین سازمان‌ها و ارگان‌های مربوط شاخص بیمه روستایی در این استان  را تا پایان سال جاری به ۸۰ درصد برسانیم.

وی افزود: ارائه خدمات بیمه اجتماعی به کاهش فقر، بهبود زیر ساخت‌های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش کشاورزی، روستایی و عشایر می‌انجامد، در این راستا دولت مصمم است تا با رویکرد گسترش بیمه‌های اجتماعی به منظور کاهش فاصله طبقاتی جمعیت روستایی و شهری، کاهش محرومیت و گسترش عدالت اجتماعی گام‌های موثرتری بردارد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند