۶ هزار خانوار در قروه تحت پوشش بیمه روستاییان هستند

ژانویه 13, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، جبار احمدپور شامگاه سه شنبه در نشست توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان و عشایر شهرستان قروه اظهار داشت: در کل کشور ۶ میلیون بیمه شده امکان مشمولیت در صندوق بیمه را دارند که از این تعداد، یک میلیون و ۵۰۰ هزار بیمه شده اصلی تحت پوشش صندوق از سال ۸۴ تا کنون قرار گرفته اند.

وی به تعداد بیمه شدگان در استان کردستان اشاره کرد و افزود: در استان از ۱۳۴ هزار خانوار روستایی ۶۵ هزار خانوار پوشش داده شده که ۴۷ هزار خانوار به صورت مستمر بیمه پردازی دارند.

احمدپور همچنین از تحت پوشش قرار گرفتن ۶ هزار و ۷۱۲ خانوار در شهرستان قروه خبر داد و گفت: این میزان به تفکیک شامل ۲ هزار و ۱۴۹ خانوار در بخش چاردولی، ۲ هزار و ۳۴۱ خانوار در بخش مرکزی، ۵۲۹ خانوار در بخش دلبران و هزار و ۶۹۳ خانوار در بخش سریش آباد است.

به گفته وی بخش چاردولی دارای دو کارگزاری، بخش مرکزی سه کارگزاری، بخش دلبران یک کارگزاری و بخش سریش آباد با دو کارگزاری در زمینه بیمه اجتماعی روستاییا و عشایر فعال هستند.

احمدپور با بیان اینکه وضعیت شهرستان قروه از نظر تعداد بعد از شهرستان‌های سنندج، سقز و بیجار مناسب ارزیابی می‌شود، تصریح کرد: از سال ۹۷ اقدامی‌در سطح استان شروع شده که بتوان وضعیت را اندازه گیری کرد و قبل از شروع هر سال سهمیه استان مشخص و ابلاغ می‌شود.

براساس سخنان وی سهمیه شهرستان در سال جاری هزار و ۳۸۵ خانوار است که تا کنون ۵۲۹ خانوار پوشش داده شده اند و باید تدابیر لازمی‌برای تحقق کامل سهمیه شهرستان صورت گیرد.

احمدپور از کسب رتبه نخست کردستان در سطح کشور در سه سال متوالی خبر داد و گفت: در حال حاضر در شهرستان قروه ۴۰۵ خانوار حقوق بگیر، ۳۸ خانوار از کار افتاده، ۱۲۸ خانوار بازنشسته و ۲۳۹ مورد فوتی وجود دارند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند