۶۸۶ مبلغ دهه آخر صفر به مناطق مختلف آذربایجان غربی اعزام شد

اکتبر 24, 2019اخبار روز بیمه

حجت الاسلام محمد داداش زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از این تعداد ۳۷۵ مبلغ مرد، ۱۱۱ مبلغه، ۱۲۵ روحانی مستقر و نیز ۷۰ روحانی در قالب گروه‌های جهادی به مناطق مختلف شهری و روستایی اعزام شده اند.

وی ادامه داد: بنا به اهمیت تبیین معارف الهی و بصیرت افزایی اعزام مبلغ در مناسبت‌ها می‌تواند در تقویت بنیه اعتقادی آحاد جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان موثر باشد و در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن جامعه را بیمه کند.

حجت الاسلام داداش زاده برگزاری مراسم زیارت از بعید را از دیگر برنامه‌های مهم دهه آخر صفر عنوان کرد و گفت: برگزاری این مراسم در ۱۷ شهرستان آذربایجان غربی به صورت همزمان با سایر نقاط کشور در سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) در مساجد و اماکن مذهبی استان قرائت می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی‌آذربایجان غربی گفت: یکی از اعمال سفارش شده در روزهای پایانی ماه صفر، مصادف با ایام حزن و اندوه خاندان پیامبر (ص) قرائت زیارت نبی اکرم (ص) است چند سالی است با شور خاصی در استان‌های مختلف کشور به اجرا در می‌آید.

مدیر کل تبلیغات اسلامی‌آذربایجان غربی با اشاره به اینکه دستگاه‌های مربوطه، هیئت امنای مساجد و هیئت‌های مذهبی آذربایجان غربی در برگزاری هرچه باشکوه تر ای مراسم یاری رسان سازمان تبلیغات اسلامی‌خواهندبود یادآور شد: امیدواریم امسال نیز شاهد حضور گسترده مردم در مراسم پرفیض زیارت از بعید در سطح استان باشیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند