۶۴ کارگر آذرآب بازنشسته شدند/۴۹۲۸ کارگر در استان مرکزی حقوق معوقه دارند

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: در حال حاضر ۴۹۲۸ کارگر در استان دارای حقوق معوقه هستند که این رقم نسبت به سال گذشته حدود ۵۰ درصد کاهش داشته است.

بهروز اکرمی‌صبح امروز دوشنبه، در جلسه کمیسیون کارگری استان که با حضور مدیرکل سیاسی استانداری، فرماندار اراک، مدیران و مسئولین مربوطه در استانداری مرکزی برگزار شد، با اشاره به یکی از مصوبات جلسه قبل این کمیسیون در خصوص تعیین تکلیف کارگرانی که به سن بازنشستگی رسیده اند و لزوم همکاری بیمه تامین اجتماعی استان در این راستا، بیان کرد: طبق گزارش مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی، تاکنون ۶۴ نفر از کارگران شرکت آذرآب بازنشسته شده اند و اگر کارگر دیگری در شرایط بازنشستگی باشد، تامین اجتماعی آماده انجام امور اداری و بازنشستگی او هست.

وی با بیان اینکه در خصوص مطالبات کارگری اقدامات مناسبی توسط دستگاه‌های ذیربط و عضو کمیسسیون کارگری استان به انجام رسیده است، بیان کرد: در آذرماه سال گذشته، ۲۸۸ ماه حقوق معوقه در استان وجود داشت که این آمار در آذرماه ۹۸ به ۱۵۹ ماه کاهش یافته است. این رقم نشانگر رشد خوب در این زمینه و پرداخت مطالبات کارگری است.

اکرمی‌تصریح کرد: جمع کارگرانی که در آذرماه ۹۷ دارای حقوق معوقه بودند بالغ بر هشت هزار و ۱۲۵ نفر بوده که در آذرماه ۹۸ به ۴ هزار و ۹۲۸ نفر رسیده است و این امر نشان از کاهش مطالبات کارگری در استان دارد.

معاون استاندار مرکزی اظهار کرد: تعداد واحدهای تولیدی که حقوق معوقه داشتند از ۷۴ واحد در آذرماه ۹۷ به ۴۱ در آذرماه ۹۸ رسیده که نشانه حرکت واحدها به سمت رونق است.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند