۶۱۰۰ خانه‌دار در زنجان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود علیا ری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل تامین اجتماعی زنجان، با اشاره به روند اجرای طرح بیمه زنان خانه دار در استان زنجان، گفت: بیش از ۶ هزار و ۱۰۰ زن خانه‌دار در استان زنجان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گرفته‌اند و براساس برنامه ریزی باید تعداد زنان خانه دار به۱۱۰ هزار نفر برسد. 

وی اظهار کرد: زنان خانه‌داری که فاقد هر نوع شغل هستند با پرداخت حق بیمه از مزایای بیمه می‌توانند استفاده کنند. 

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: حداکثر سن بانوان برای بیمه به ۵۰ سال رسیده و استقبال بانوان خانه‌دار در استان زنجان از این بیمه خوب بوده است و زنان خانه‌دار با داشتن ۲۰ سال سابقه و ۵۵ سال سن و یا ۳۰ سال سابقه و ۴۵ سال می‌توانند از مزایای بازنشستگی استفاده کنند.

علیاری به مزایای استفاده از طرح بیمه زنان خانه‌دار اشاره کرد و گفت: استفاده از مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی، بازماندگی، تعهدات بلند و کوتاه‌مدت بیمه‌ای از مزایای بیمه تأمین اجتماعی زنان خانه‌دار است.

علیا ری به بیمه دانشجویان اشاره کرد و افزود: از سال ۹۷ تاکنون بیش از ۱۰۰ دانشجو تحت پوشش این نوع بیمه قرار گرفتند. 

وی ابراز کرد: بیش از ۹۹ درصد از مراجعات به سازمان تامین اجتماعی استان زنجان به صورت غیر حضوری است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان  تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است و ماموریت این نهاد تحت پوشش قرار دادن کارگران و کارکنان مزد و حقوق‌بگیر به‌صورت اجباری و صاحبان حرفه و مشاغل آزاد به‌صورت اختیاری است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند