۶۰ میلیون تومان صنایع دستی هنرمندان بیرجندی به فروش رفت

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

حسن علی فولادی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه شهرستان بیرجند در چهارمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ۴۵ غرفه داته است، اظهار کرد: این رقم نسبت به سال گذشته که تنها ۱۵ غرفه داشته ایم حدود ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

وی بیان کرد: در این نمایشگاه ۵۶ صنعت گر در رشته‌های چرم، تراش سنگ، حوله بافی و گلیم بافی تولیدات خود را به نمایش گذاشته اند.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیرجند با اشاره به اینکه شهرستان بیرجند در نمایشگاه سال گذشته حدود ۲۵ میلیون تومان فروش داشته است، افزود: امسال نیز در مجموع بیش از ۶۰ میلیون تومان فروش صنایع دستی را داشته ایم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۵ رشته صنایع دستی فعال در شهرستان بیرجند وجود دارد، گفت: صنعت گران شهرستان بیرجند از ابتدای سال جاری تا کنون در ۱۶ نمایشگاه ملی حضور داشته اند.

 وی از بیمه شدن ۱۳۰ صنعتگر استان طی هشت ماهه سال جاری خبر داد و افزود: این هنرمندان تحت پوشش بیمه بازنشستگی کشاورزان، روستاییان، و عشایر و همچنین تامین اجتماعی قرار گرفته‌اند.

 به گفته وی به‌جز فعالان صنایع‎دستی تمامی‌پایگاه‎های صنایع‎دستی و کانون‎های فرهنگی مساجد و همچنین افرادی که درخواست مجوز کارگاه‎های صنایع‎دستی را در رشته‎های مرتبط دارند، می‎توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند