۶۰ درصد جمعیت لرستان تحت‌ پوشش بیمه سلامت هستند

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازخرم‌آباد، شاهدخت فتحی بیرانوند ظهر امروز در همایش بیمه سلامت که در سالن اداره کل امور مالیاتی برگزار شد با بیان اینکه سازمان و نظام بیمه سلامت یکی از مؤلفه‌های مهم و تأثیرگذار در نظام سلامت است اظهار داشت: سازمان بیمه سلامت به‌عنوان بزرگ‌ترین سازمان بیمه‌ای دولتی بیش‎ از ۴۰ میلیون نفر در سطح کشور را بیمه کرده‌ است.

وی با بیان اینکه از جمعیت یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفری لرستان یک میلیون و ۶۰ هزار نفر بیمه سلامت هستند، افزود: ۶۰ درصد جمعیت استان لرستان تحت‌ پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرکل بیمه سلامت استان لرستان با بیان اینکه ۱۸ هزار نفر در این استان دارای چند دفترچه درمانی هستند که با همکاری دانشگاه علوم‌ پزشکی استحقاق‌سنجی و رفع هم‌پوشانی شدند، عنوان کرد: در شش‌ ماهه نخست امسال ۱۱۶ میلیارد تومان هزینه سلامت بابت هزینه بستری‌های موقت و سرپایی پرداخت شده‌ است.

وی بیان کرد: ۶۰۰ مؤسسه تشخیصی و درمانی که حدود ۹۵ درصد دستگاه‌های تشخصی و درمانی استان لرستان را شامل می‌شود طرف قرارداد بیمه سلامت هستند، هم‌چنین بیمه سلامت روزانه ۶۰۰ میلیون تومان برای سلامت لرستانی‌ها پرداخت می‌کند. انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند