۶۰۰ بیمار دیالیزی و پیوند کلیه تحت پوشش بیمه سلامت بوشهر هستند

اکتبر 15, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز رمضانی صبح چهارشنبه در دیدار با دبیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان بوشهر ضمن تقدیر از تلاش‌های انجمن حمایت از بیماران کلیوی اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد از جمله این انجمن نقش مؤثری در حمایت از بیماران خاص به‌ویژه اقشار آسب پذیر جامعه دارند.

وی اضافه کرد: می‌بایست با ایجاد یک مطالبه عمومی‌و حمایت طلبی موجب جلب توجه ویژه سیاستگذاران کشور و حوزه سلامت به این اقشار  شده و باعث ارتقاء سطح سلامت عمومی‌جامعه شوند.

رمضانی با بیان اینکه حدود ۴۵۰ بیمار دیالیزی و حدود ۱۶۰ بیمار پیوند کلیه تحت پوشش بیمه سلامت هستند افزود: بخش عمده ای از خدمات از جمله دیالیز و داروهای این بیماران به صورت رایگان بوده و یا با حداقل فرانشیز و پرداختی بیمار ارائه می‌شود.

مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر همچنین در خصوص ایجاد پوشش بیمه ای رایگان برای بیماران خاص کلیوی (دیالیز یا پیوندی) که تحت پوشش هیچ بیمه دیگری نیستند اعلام آمادگی کرد.

دبیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان بوشهر نیز ضمن تقدیر از زحمات و خدمات اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر، گزارشی از وضعیت جامعه تحت پوشش ارایه داد.

عباسی بر لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی و حوزه سلامت و خیرین برای حمایت از بیماران کلیوی که برای تأمین هزینه‌های درمانی و غیردرمانی و معیشتی و اشتغال دچار مشکلات جدی هستند تأکید کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند