۶۰۰ بیمار دیالیزی و پیوند کلیه تحت پوشش بیمه سلامت هستند

اکتبر 14, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز رمضانی صبح چهارشنبه در دیدار با دبیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان بوشهر ضمن تقدیر از تلاش‌های انجمن حمایت از بیماران کلیوی اظهار داشت: سازمان‌های مردم نهاد از جمله این انجمن نقش مؤثری در حمایت از بیماران خاص به‌ویژه اقشار آسب پذیر جامعه دارند.

وی اضافه کرد: می‌بایست با ایجاد یک مطالبه عمومی‌و حمایت طلبی موجب جلب توجه ویژه سیاستگذاران کشور و حوزه سلامت به این اقشار  شده و باعث ارتقاء سطح سلامت عمومی‌جامعه شوند.

رمضانی با بیان اینکه حدود ۴۵۰ بیمار دیالیزی و حدود ۱۶۰ بیمار پیوند کلیه تحت پوشش بیمه سلامت هستند افزود: بخش عمده ای از خدمات از جمله دیالیز و داروهای این بیماران به صورت رایگان بوده و یا با حداقل فرانشیز و پرداختی بیمار ارائه می‌شود.

مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر همچنین در خصوص ایجاد پوشش بیمه ای رایگان برای بیماران خاص کلیوی (دیالیز یا پیوندی) که تحت پوشش هیچ بیمه دیگری نیستند اعلام آمادگی کرد.

دبیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان بوشهر نیز ضمن تقدیر از زحمات و خدمات اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر، گزارشی از وضعیت جامعه تحت پوشش ارایه داد.

عباسی بر لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی و حوزه سلامت و خیرین برای حمایت از بیماران کلیوی که برای تأمین هزینه‌های درمانی و غیردرمانی و معیشتی و اشتغال دچار مشکلات جدی هستند تأکید کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند