۶۰درصد جمعیت لرستان بیمه سلامت دارند/رفع همپوشانی بیمه ۱۸ هزارنفر

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، شاهدخت فتحی بیرانوند امروز چهارشنبه در همایش بیمه سلامت با اشاره به اینکه سازمان بیمه سلامت به عنوان بزرگترین سازمان بیمه ای بیش از ۴۰ میلیون نفر را در کشور بیمه کرده است، اظهار داشت: در لرستان حدود یک میلیون و ۶۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

وی با بیان اینکه ۶۰ درصد جمعیت استان در قالب ۵ صندوق بیمه ای تحت پوشش بیمه سلامت هستند، تصریح کرد: در صندوق ایرانیان ۶ هزار و ۹۲۸ نفر، در صندوق روستاییان و عشایر ۶۶۶ هزار نفر، در صندوق کارکنان دولت ۱۳۲ هزار نفر، در صندوق همگانی ایرانیان ۱۸۷ هزار نفر و در صندوق سایر اقشار ۴۱ هزار نفر از مردم لرستان بیمه شده اند.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان خاطرنشان کرد: اخیرا نیز ۳۲ هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد لرستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.

فتحی بیرانوند با اشاره به اینکه در سال ۹۶ با حدود ۱۳ هزار میلیارد بدهی انباشته در سازمان بیمه سلامت مواجه بودیم و برای پرداخت به موقع مطالباتی که با تاخیر ۱۰ تا ۱۲ ماهه روبه رو بودند با مشکل مواجه شده بودیم، اظهار داشت: سازمان بیمه سلامت باید یک جراحی بزرگ انجام می‌داد و در این راستا بحث سازمان الکترونیک و هوشمندسازی را در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه رفع هم پوشانی بیمه ای از دیگر سیاست‌های اتخاذ شده بود، تصریح کرد: در این رابطه حدود ۱۸ هزار نفر که صاحب چند دفترچه بیمه بودند را شناسایی و رفع هم پوشانی کردیم.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان خاطرنشان کرد: همچنین موضوع استحقاق سنجی بیمه شدگان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی انجام شد.  

فتحی بیرانوند طرح نسخه نویسی الکترونیک را از دیگر موارد در دستور کار برشمرد و افزود: در این رابطه جزو استان‌های پیش رو در کشور هستیم و نسخه نویسی الکترونیک در شهرهای ازنا و الیگودرز و الشتر اجرایی شده است و امیدواریم تا پایان سال در دیگر شهرهای استان اجرایی شود.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند