۵ بیماری جدید در فهرست حمایت بیمه سلامت قرار گرفت

نوامبر 1, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمد میرزابیگی ظهر امروز در مراسم هفته بیمه سلامت که در یکی از تالارهای شهر کرج برگزار شد، اظهار داشت: یک سال و نیم پیش در مصوبه ای در بیمه سلامت قرار شد ۵ بیماری تحت پوشش این بیمه قرار گیرد.

وی افزود: ۵ بیماری سکته مغزی، سرطانی‌ها، بیماران آی سی یو که با شرایط پایدار در بیمارستان‌ها هستند و بیماران قلبی که خدمات مراقبتی و درمانی در منزل و تیم پرستار نیازمند هستند تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته‌اند.

عضو هیئت سازمان بیمه سلامت کشور با بیان اینکه پوشش بیمه‌ای این ۵ بیماری را بیمه سلامت تقبل کرده  است،بیان کرد:  این طرح به عنوان پایلوت در استان البرز کرمان, همدان و در بخشی از استان تهران انجام شده است که امیدواریم تا پایان سال در تمام کشور انجام شود.

میرزابیگی با اشاره به اینکه باید زیر ساخت‌های این کار اول آماده شود، تصریح کرد:  بیمه سلامت به بیمارانی که شرایط مراقبت در منزل را دارند با دادن  سیستم خدمات منزل تحت پوشش بیمه سلامت به آنها کمک می‌کند.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند