۵ بیماری جدید در فهرست حمایت بیمه سلامت قرار گرفت

نوامبر 1, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، محمد میرزابیگی ظهر امروز در مراسم هفته بیمه سلامت که در یکی از تالارهای شهر کرج برگزار شد، اظهار داشت: یک سال و نیم پیش در مصوبه ای در بیمه سلامت قرار شد ۵ بیماری تحت پوشش این بیمه قرار گیرد.

وی افزود: ۵ بیماری سکته مغزی، سرطانی‌ها، بیماران آی سی یو که با شرایط پایدار در بیمارستان‌ها هستند و بیماران قلبی که خدمات مراقبتی و درمانی در منزل و تیم پرستار نیازمند هستند تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته‌اند.

عضو هیئت سازمان بیمه سلامت کشور با بیان اینکه پوشش بیمه‌ای این ۵ بیماری را بیمه سلامت تقبل کرده  است،بیان کرد:  این طرح به عنوان پایلوت در استان البرز کرمان, همدان و در بخشی از استان تهران انجام شده است که امیدواریم تا پایان سال در تمام کشور انجام شود.

میرزابیگی با اشاره به اینکه باید زیر ساخت‌های این کار اول آماده شود، تصریح کرد:  بیمه سلامت به بیمارانی که شرایط مراقبت در منزل را دارند با دادن  سیستم خدمات منزل تحت پوشش بیمه سلامت به آنها کمک می‌کند.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند