۵۶ درصد مددجویان کمیته امداد گیلان زنان سرپرست خانوار هستند

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

عباس اهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش را یکی از مهمترین اولویت‌های کمیته امداد عنوان کرد و افزود: اجرای طرح‌های اشتغال زا با پرداخت تسهیلات در دستور کار این نهاد قرار دارد.

وی در ادامه به پوشش زنان سرپرست خانوار در کمیته امداد امام خمینی نیز اشاره کرد و گفت: ۵۶ درصد مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گیلان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان افزود: اجاره مسکن، بیمه اجتماعی، اهدای جهیزیه، پرداخت هزینه درمان، خدمات آموزشی، سفرهای زیارتی، پرداخت شهریه دانش‌آموزان و دانشجویان دختر از جمله خدماتی است که توسط کمیته امداد به این افراد ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال بیش از دو میلیارد و ۷۳۶ میلیارد به زنان سرپرست خانواده اجاره مسکن پرداخت شده است، ادامه داد: برای اشتغالزایی نیز زنانی که توانایی انجام کار داشته و علاقه مند به آموزش مهارت برای ایجاد اشتغال هستند زمینه فعالیت برای آنها فراهم می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند