۵۶ درصد مددجویان کمیته امداد گیلان زنان سرپرست خانوار هستند

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

عباس اهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش را یکی از مهمترین اولویت‌های کمیته امداد عنوان کرد و افزود: اجرای طرح‌های اشتغال زا با پرداخت تسهیلات در دستور کار این نهاد قرار دارد.

وی در ادامه به پوشش زنان سرپرست خانوار در کمیته امداد امام خمینی نیز اشاره کرد و گفت: ۵۶ درصد مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گیلان را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان افزود: اجاره مسکن، بیمه اجتماعی، اهدای جهیزیه، پرداخت هزینه درمان، خدمات آموزشی، سفرهای زیارتی، پرداخت شهریه دانش‌آموزان و دانشجویان دختر از جمله خدماتی است که توسط کمیته امداد به این افراد ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال بیش از دو میلیارد و ۷۳۶ میلیارد به زنان سرپرست خانواده اجاره مسکن پرداخت شده است، ادامه داد: برای اشتغالزایی نیز زنانی که توانایی انجام کار داشته و علاقه مند به آموزش مهارت برای ایجاد اشتغال هستند زمینه فعالیت برای آنها فراهم می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند