۵۴۸ کردستانی در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی پذیرفته می شوند

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی‌سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، بهرام نصراللهی زاده با اشاره به اینکه هفتمین آزمون استخدامی‌فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور توسط سازمان سنجش همزمان با سراسر کشور در استان کردستان برگزار شد، اظهار داشت: این آزمون در دو نوبت صبح و عصر و در پنج حوزه برگزاری آزمون برگزار شد.

وی افزود: محل‌های برگزاری آزمون استخدامی‌متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۸ در شهرهای سنندج در محل دانشگاه کردستان، بانه در محل دانشگاه پیام نور، سقز در محل اداره آموزش و پرورش، قروه در محل اداره آموزش و پرورش و مریوان در محل اداره اموزش و پرورش خواهد بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان ادامه داد: در استان کردستان ۱۰ هزار و ۳۱۶ نفر داوطلب مشتمل بر چهار هزار و ۵۲۷ نفر مرد و پنج هزار و ۷۸۹ نفر زن در آزمون استخدامی‌شرکت کردند که در نهایت ۵۴۸ نفر در این آزمون پذیرفته و استخدام خواهند شد.

نصراللهی زاده یادآور شد: ظرفیت‌های استخدامی‌مربوط به دستگاه‌های اجرایی آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، اداره کل زندان‌ها، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شرکت بیمه ایران، فرهنگ و ارشاد اسلامی‌و اداره کل هواشناسی بوده و سهمیه استخدامی‌ها برای ۱۰ شهرستان استان خواهد بود.

وی بیان کرد: بیشترین ظرفیت پذیرش در آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی کردستان خواهد بود و استخدامی‌های دانشگاه علوم پزشکی غالباً در بیمارستان تازه تاسیس سقز مشغول بکار خواهند شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند