۵۳ هزار اردبیلی زیر پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی قرار گرفتند

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، قاسم رحیمی‌صبح امروز در جلسه تشریح اجرای طرح پوشش بیمه روستائیان و کشاورزان در اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر ۵۳ هزار و ۳۰۰ نفر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان قرار دارند.

وی بیان کرد: توسعه بیمه اجتماعی به عنوان یک اولویت اساسی برای دولت است به گونه‌ای که دولت با حمایت جدی از بیمه اجتماعی روستائیان دو برابر حق بیمه را دولت به عنوان کارفرما می‌پردازد بیمه‌شدگان روستایی دغدغه بیمه نداشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزرات تعون، کار و رفاه اجتماعی در استان اردبیل با اشاره به بهره‌مندی افراد مشمول در جامعه هدف با پرداخت سالی یک‌بار حق بیمه گفت: میزان حداقل بیمه ۲۷۰ هزار تومان و حداکثر ۶۶۰ هزار تومان حق بیمه در نظر گرفته شده است.

رحیمی‌تصریح کرد: در حال حاضر دو هزار و ۷۰۰ خانوار روستایی از صندوق استان مستمری ماهانه دریافت می‌کنند که از این تعداد یک هزار نفر بازنشسته شده‌اند و ۱۰۰ نفر مستمری از کارافتادگی و یک هزار و ۶۰۰ نفر نیز مستمری بازماندگان دریافت می‌کنند و افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه هدف برای ما اولویت اساسی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل افزود: افرادی که شرایط عضویت در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان را دارند و هنوز بیمه نیستند با مراجعه به کارگزاری‌های صندوق در سطح استان و با عضویت در صندوق می‌توانند از مزایای آن بهره‌مند شوند و با آرامش و امید به آینده، تلاش مضاعف در سنگر تولید داشته باشند.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند