۴۰ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود مشایخی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۴۰میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند، اظهار داشت: شش میلیون نفر از کارکنان دولت تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرکل دفتر تحول اداری و نوسازی سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: ارتقای خدمات بیمه ای و درمانی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی‌به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: طی ۴۰ سال گذشته امید به زندگی در کشور حدود ۲۰ سال افزایش یافته است.

امید به زندگی برای مردان در سطح کشور ۷۴ سال است

مدیرکل دفتر تحول اداری و نوسازی سازمان بیمه سلامت تاکید کرد: امید به زندگی برای مردان در سطح کشور ۷۴ سال است.

وی تاکید کرد: طرح نسخه‌نویسی الکترونیک از مهمترین طرح‌ها به شمار می‌رود که به زودی در سطح کشور اجرایی می‌شود.

مدیرکل دفتر تحول اداری و نوسازی سازمان بیمه سلامت بیان کرد: با اجرای شدن طرح نسخه‌نویسی الکترونیک  امکان گزارش گیری از سوابق درمانی یک بیمار فراهم می‌شود.

مسعود مشایخی اظهار داشت: در حال حاضر ۹۰ درصد منابع مالی بیمه سلامت را دولت تامین می‌کند و ۱۰ درصد آن از بیمه شدگان دریافت می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند