۴۰ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود مشایخی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۴۰میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند، اظهار داشت: شش میلیون نفر از کارکنان دولت تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرکل دفتر تحول اداری و نوسازی سازمان بیمه سلامت اظهار داشت: ارتقای خدمات بیمه ای و درمانی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی‌به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: طی ۴۰ سال گذشته امید به زندگی در کشور حدود ۲۰ سال افزایش یافته است.

امید به زندگی برای مردان در سطح کشور ۷۴ سال است

مدیرکل دفتر تحول اداری و نوسازی سازمان بیمه سلامت تاکید کرد: امید به زندگی برای مردان در سطح کشور ۷۴ سال است.

وی تاکید کرد: طرح نسخه‌نویسی الکترونیک از مهمترین طرح‌ها به شمار می‌رود که به زودی در سطح کشور اجرایی می‌شود.

مدیرکل دفتر تحول اداری و نوسازی سازمان بیمه سلامت بیان کرد: با اجرای شدن طرح نسخه‌نویسی الکترونیک  امکان گزارش گیری از سوابق درمانی یک بیمار فراهم می‌شود.

مسعود مشایخی اظهار داشت: در حال حاضر ۹۰ درصد منابع مالی بیمه سلامت را دولت تامین می‌کند و ۱۰ درصد آن از بیمه شدگان دریافت می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند