۴۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره به خانواده‌های روستایی در استان مرکزی پرداخت می‌شود

اکتبر 16, 2019اخبار روز بیمه

محمدرضا رضافرح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به طرح منظومه‌های روستایی اظهار داشت: بخش مرکزی دلیجان به عنوان پایلوت برای مطالعه طرح منظومه‌های روستایی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: این طرح جدیدترین کار بنیاد مسکن استان مرکزی است و در طول آن همه بخش‌ها به صورت منظومه روستایی مورد مطالعه قرار می‌گیرد و اعتباری حدود ۸۹ میلیون تومان به آن اختصاص پیدا کرده است، مطالعه منظومه بخش مرکزی دلیجان توسط مشاور به اتمام رسیده و در مراحل تصویب نهایی است.

در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر  استان مرکزی  ۷۱ هزار جلد سند  صادر شده است

مدیرکل بنیاد مسکن استان مرکزی عنوان کرد: تا به حال ۶۳ هزار جلد در ۵۷۳ روستا سند صادر شده است و همچنین با همکاری اداره ثبت اثناد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعا ۷۱ هزار جلد سند در استان مرکزی صادر شده است.

رضافرح با اشاره به مقاوم‌سازی روستاها گفت: تا به حال ۳۸ هزار و ۲۵۵ واحد با اعتباری معادل ۳۵۶ میلیارد تومان به بانک‌ها معرفی شده‌ است، ۳۲ هزار واحد نیز تا کنون پایان کار گرفته‌اند.

وی عنوان کرد: ۴۰ میلیون تومان تسهیلات پنج درصدی در اختیار خانواده‌های روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر قرار می‌گیرد ، اعتبار امسال از محل مقاوم‌سازی ۱۸۰ میلیارد تومان است بنابراین ۴۵۰۰ واحد در دستور کار قرار دارد که باید مقاوم‌سازی شود.

۱۱ هزار واحد روستایی در استان مرکزی به مدت ۱۲ سال بیمه شدند

مدیرکل بنیاد مسکن استان مرکزی خاطرنشان کرد: تا به حال ۱۱ هزار واحد روستایی در برابر زلزله، سیل و آتش‌سوزی به مدت ۱۲ سال بیمه شده‌اند.

انتهای پیام/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند