۳ پروژه ورزشی دامغان بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

حسن اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه سه پروژه ورزشی دامغان پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد دارد، ابراز داشت: دیوارکشی مجموعه ورزشی انقلاب با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی، تکمیل سالن ورزشی دیباج با ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی و فنس کشی زمین ورزشی منطقه قلعه آقا بابا، با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی مهم‌ترین طرح‌های ورزشی دامغان را شامل می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان دامغان بابیان اینکه ۲۷ خانه ورزش روستایی در این شهرستان وجود دارد، ابراز داشت: در تلاش برای توسعه این مجموعه‌ها هستیم تا بتوانیم ورزش را در دل روستاها توسعه دهیم لذا در این خانه‌های روستایی پینگ‌پونگ، فوتبال دستی، دارت، طناب و وسایلی ازاین‌دست برای سرگرمی‌جوانان تعبیه‌شده است.

اکبری ضمن بیان اینکه دامغان ۱۹ مکان ورزشی دولتی و ۴۷ باشگاه و اماکن خصوصی دارد، تصریح کرد: سه هزار و ۱۰۰ نفر در شهرستان بیمه‌شده ورزشی هستند که در ۴۷ رشته فعالیت دارند.

وی افزود: عدم وجود اسپانسر، مشکل وسیله ایاب و ذهاب برای اعزام ورزشکاران به مسابقات کشوری و استانی و مساعدت‌های مالی مهم‌ترین درخواست ورزشکاران برای کمک به توسعه ورزش دامغان است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند