۳۷ درصد مردم اردستان از خدمات بیمه سلامت برخوردار هستند

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

علیرضا غلامی‌اردستانی در گفت و گو با خبرنگار مهر، به مناسبت هفته سلامت اظهار داشت: سازمان بیمه سلامت با ۴۰ میلیون نفر تحت پوشش در کشور به عنوان بزرگترین سازمان خدمات رسان در حوزه سلامت است.

وی افزود: ضریب پوششی بیمه سلامت در روستاهای اردستان ۱۰۰ درصد است که طبق نظرسنجی‌های استانی ۹۵ درصد مردم شهرستان اردستان از بیمه سلامت رضایت دارند.

۳۷ درصد مردم شهرستان اردستان تحت حمایت بیمه سلامت هستند

سرپرست بیمه سلامت اردستان گفت: در شهرݭتان اردستان و از جمعیت ۴۲ هزار نفری ۱۶ هزار نفرتحت بیمه سلامت هستند که بر این اساس ۳۷ درصد مردم شهرستان بیمه سلامت هستند.

وی ابراز داشت: افراد بیمه شده سلامت در شهرستان اردستان از ۵۰ موسسه تشخیص درمانی طرف قرارداد بهره مند شده و خدمات دریافت می‌کنند.

غلامی‌اردستانی تصریح کرد: با اعلام سازمان سلامت در سال ۹۷ هر پنج ثانیه یک نفر با دفترچه بیمه سلامت به مراکز درمانی مراجعه و از خدمات سرپایی و بستری استفاده کرده است.

سرپرست بیمه سلامت اردستان افزود: بیمه سلامت حداقل ۹۰ درصد از هزینه‌های بستری بیماران و ۷۰ درصد هزینه‌های سرپایی را طبق تعرفه مصوب پوشش می‌دهد.

وی تاکید کرد: در سال گذشته بیش از ۱۴ هزار تعویض و صدور دفترچه بیمه سلامت در شهرستان اردستان انجام شده و بیش از ۴۰۰ پرونده پزشکی تشکیل شده است.

غلامی‌اردستانی ادامه داد: در شهرستان اردستان ۱۵ نفر بیمار دیابتی تحت پوشش بیمه سلامت وجود دارد و تا کنون ۶۲۵ نسخ درمانی توسط این اداره در یک سال گذشته مورد تایید قرار گرفته است.

انجام ۳۰ مورد بازرسی به شکل ماهیانه

سرپرست بیمه سلامت اردستان گفت: انجام ۳۰ مورد بازرسی به شکل ماهیانه از مراکز بهداشتی درمانی و خانه‌های بهداشتی انجام شده و پایش کیفی خدمات و دارویی مورد بررسی قرار گرفته است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند