۳۵۰ هزار نفر از جمعیت ایلام تحت پوشش بیمه سلامت هستند

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، نورالدین رحیمی‌ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۳۵۰ هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

وی  عنوان کرد: سالانه دو  میلیون و ۱۰۰ هزار بار مراجعه بیمه شده‌های تحت پوشش در استان داریم.

وی افزود: ۷۶ درصد از بیمه شده‌های استان ایلام  به صورت رایگان بیمه شده اند.

رحیمی‌تصریح کرد: مهمترین وظیفه ما همگانی کردن چتر بیمه در جامعه است.

وی افزود: طبق بند الف ماده ۷۰ برنامه ششم توسعه، سازمان بیمه سلامت ملزم به بیمه اجباری همه افراد جامعه است و در این راستا با اجرای آیین نامه ارزیابی وضعیت تمام افراد محروم و کم درآمد که در دهک‌های پایین جامعه قرار دارند توسط دولت بصورت رایگان بیمه می‌شوند.

مدیرکل بیمه سلامت ایلام گفت: متقاضیان ابتدا باید در سامانه ارزیابی و آزمون وسع ثبت نام کنند و بعد از تعیین دهک درآمدی در سامانه بانک ایرانیان و وزارت تعاون، کار و رفاه  اجتماعی، توسط سازمان بیمه سلامت بیمه می‌شوند.

وی عنوان کرد: طرح نسخه نویسی الکترونیکی در هر استان یک شهرستان آغاز شده اما این اقدام در هفت شهرستان استان آغاز شده مزایای بسیاری را برای بیماران به دنبال دارد به گونه ای که بیماران با ارائه کد ملی به مراکز بهداشتی، دیگر نیازی به دفترچه درمانی نخواهد بود.

وی افزود: خانواده‌های زندانیانی که دارای مشکل هستند نیز می‌توانند از خدمات بیمه سلامت استفاده کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند