۳۵۰ هزار روستایی درزنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، خدیجه ابراهیم خانی ظهر چهارشنبه در همایش بیمه سلامت در محل بیمه سلامت زنجان، گفت: خوشبختانه پروژه‌های الکترونیکی در استان زنجان از پیشرفت خوبی برخوردار است. 

مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با بیان اینکه زنجان در زمینه الکترونیکی کردن ارائه خدمات الکترونیکی جزو استان‌های پیشرو است، گفت: یکی از مهم‌ترین اهدافی که از اجرای پروژه‌های الکترونیکی دنبال می‌شود، صرفه‌جویی در مصرف کاغذ است.

ابراهیم خانی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۵۰ هزار روستایی در استان زنجان تحت پوشش بیمه سلامت  هستند، ابراز کرد: این میزان در کل کشور ۲۲ میلیون روستایی است.

وی  به بیمه شدگان بیمه سلامت در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در استان زنجان بیش از ۱۳ هزار نفر بیمه همگانی بیمه سلامت هستند که در مجموع از جمعیت یک میلیون و ۵۷ هزار و ۶۰ نفری استان زنجان بیش از ۵۸ درصد تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان تصریح کرد:  بیمه سلامت استان زنجان با ۱۳ بیمارستان دولتی و خصوصی، ۸۶ مرکز جامع سلامت و ۴۵۰ مرکز تخصصی و درمانی و آزمایشگاه‌ها و داروخانه‌ها طرف قرار داد است.

ابراهیم خانی از فعالیت ۲۵ دفتر پیشخوان دولت در استان زنجان خبر داد و گفت: ۹ مورد از این دفاتر در شهرستان زنجان فعال است.

وی با بیان اینکه پنج نوع بیمار خاص در استان زنجان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، گفت: بیماران ام‌اس، هموفیلی، دیالیزی و پیوند کلیه، تالاسمی‌و سرطان از خدمات درمانی این سازمان استفاده لازم را دارند.

مدیر کل بیمه سلامت استان زنجان گفت: در استان زنجان  بیش از۶۹۴ بیمار خاص تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند