۳۲ هزار سالمند تحت پوشش کمیته امداد هستند

نوامبر 29, 2019اخبار روز بیمه

نجف علی حیدری در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: طرح شهید رجایی با هدف رفع نیازهای اقتصادی، تکریم از سالمندان نیازمند ساکن مناطق روستایی و عشایری و حمایت از آنها اجرا می‌شود.  

وی بابیان اینکه سالمندان تحت حمایت در این طرح از حمایت بیمه‌های اجتماعی برخوردار نیستند، افزود: سالمندان علاوه‌بر دریافت خدمات درمانی و بهداشتی از مراقبت‌های ویژه نیز برخوردار می‌شوند.  

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به سایر خدماتی که به مشمولان این طرح ارائه می‌شود، گفت: دریافت وام قرض‌الحسنه، پرداخت کمک‌هزینه اجاره‌بهای مسکن و تأمین لوازم ضروری زندگی از جمله حمایت‌های کمیته امداد از سالمندان تحت حمایت طرح شهید رجایی است.

حیدری بابیان اینکه در مجموع ۳۲ هزار و ۸۹ نفر سالمند بالای ۵۰ سال تحت حمایت این نهاد هستند، ادامه داد: سالمندان تحت حمایت این نهاد از خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات ویژه فرهنگی، پرداخت کمک معیشت و سبد غذایی بهره‌مند هستند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند