۳۲ هزار سالمند تحت پوشش کمیته امداد هستند

نوامبر 29, 2019اخبار روز بیمه

نجف علی حیدری در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: طرح شهید رجایی با هدف رفع نیازهای اقتصادی، تکریم از سالمندان نیازمند ساکن مناطق روستایی و عشایری و حمایت از آنها اجرا می‌شود.  

وی بابیان اینکه سالمندان تحت حمایت در این طرح از حمایت بیمه‌های اجتماعی برخوردار نیستند، افزود: سالمندان علاوه‌بر دریافت خدمات درمانی و بهداشتی از مراقبت‌های ویژه نیز برخوردار می‌شوند.  

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به سایر خدماتی که به مشمولان این طرح ارائه می‌شود، گفت: دریافت وام قرض‌الحسنه، پرداخت کمک‌هزینه اجاره‌بهای مسکن و تأمین لوازم ضروری زندگی از جمله حمایت‌های کمیته امداد از سالمندان تحت حمایت طرح شهید رجایی است.

حیدری بابیان اینکه در مجموع ۳۲ هزار و ۸۹ نفر سالمند بالای ۵۰ سال تحت حمایت این نهاد هستند، ادامه داد: سالمندان تحت حمایت این نهاد از خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات ویژه فرهنگی، پرداخت کمک معیشت و سبد غذایی بهره‌مند هستند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند