۳۲۵۷ خانوار به علت طلاق تحت حمایت کمیته امداد خراسان ‌شمالی قرار دارند

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون سه هزار و ۲۵۷ خانوار به علت طلاق تحت حمایت‌های این نهاد قرارگرفته‌اند.

مجید الهی راد در گفت و گو با ایسنا، به سرفصل‌های حمایت کمیته امداد از افراد مختلف اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون افراد تحت حمایت این نهاد در قالب فوت سرپرست، مطلقه، متارکه و مفقودی سرپرست و زندانی، سرباز بودن، بیماری سرپرست تحت حمایت این نهاد قرار دارند.

‌وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۶ هزار و ۳۲۵ خانوار به دلیل فوت سرپرست،۳۲۶ خانوار به دلیل متارکه، سه هزار و ۲۵۷ خانوار به دلیل طلاق و ۱۸ هزار و ۸۵۱ خانوار به دلیل ازکارافتادگی سرپرست و پنج هزار و ۵۲۴ خانوار نیز به دلیل سایر موارد تحت حمایت‌های کمیته امداد استان خراسان شمالی قرارگرفته‌اند.

‌مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با یادآوری اینکه هم‌اکنون ۵۴ هزار و ۲۸۳ خانوار در قالب ۱۰۱ هزار و ۱۰۰ نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند، خاطرنشان کرد: طی سال گذشته حدود ۸۹ هزار نفر تحت حمایت این نهاد بودند که این رقم هم‌اکنون به بیش از ۱۰۱ هزار نفر افزایش‌یافته است.

‌الهی راد در ادامه با اشاره به وجود بسته‌های تشویقی مناسب برای زنان سرپرست خانوار، افزود: کمیته امداد در صورت ازدواج مجدد این زنان برای همسر و فرزندان آنان با ارائه تسهیلات مناسب اقدام به اشتغال‌زایی برای این خانواده‌ها می‌کند.

‌وی یادآور شد: زنان سرپرست خانوار نیز طبق این طرح از تسهیلات اشتغال‌زایی، جهیزیه، قرض‌الحسنه و وام‌های کارگشایی و ضروری برخوردار می‌شوند و ایتام زنان سرپرست خانوار نیز در قالب طرح اکرام از کمک‌های مردم و حامیان بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح بیمه اجتماعی برای زنان سرپرست خانوار نیز گفت: هم‌اکنون بیش از دو هزار نفر از زنان سرپرست خانوار در استان تحت حمایت بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند