۲.۵ میلیون رکورد خدمت در مراکز درمانی تأمین اجتماعی خراسان جنوبی

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد فیروزی ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی اظهار داشت: بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی در استان‌های محروم رسالت و وظایف ویژه ای دارد.

وی از ارائه سه میلیون و ۸۰۰ هزار رکورد خدمت در مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: سال گذشته خراسان جنوبی رکورد خدمت در استان و کشور را شکست.

مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه طی شش ماهه نخست امسال نیز بالغ بر ۲.۵ میلیون رکورد خدمت در این مراکز داشته ایم، بیان کرد: با ادامه این روند امسال خواهیم توانست از رکورد سال گذشته نیز عبور کنیم.

فیروزی با اشاره به اینکه بخش درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی در بخش زیرساخت رتبه نخست کشور را دارد، عنوان داشت: این در حالی است که در سال‌های گذشته خراسان جنوبی رتبه آخر را در این بخش داشته است.

وی با تأکید بر اینکه باید با جذب نیروهای متخصص از این زیرساخت‌ها استفاده کرد، بیان داشت: شرایط خاص استان و مردم رسالت سازمان را در ارائه خدمات بسیار سنگین تر کرده است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی یادآور شد: همچنین اتحاد و اتفاق بخش بیمه و درمان تأمین اجتماعی یکی از راهبردهای سازمان در سال‌های گذشته بوده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند