۲۸ هزار زائر اربعین استان سمنان در سامانه سماح ثبت‌نام کردند

اکتبر 15, 2019اخبار روز بیمه

خلیل دلپاک در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه تاکنون ۲۸ هزار و ۴۰۰ نفر از شهرهای مختلف استان سمنان برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین در سامانه سماح ثبت‌نام کردند، ابراز داشت: امروز آخرین روز ثبت‌نام در سامانه سماح است و افرادی که تمایل به حضور در این مراسم معنوی رادارند حداکثر تا پایان امروز قادر به ثبت‌نام خواهند بود.

وی ضمن بیان اینکه زائران می‌بایست به این نکته نیز توجه داشته باشند که مهلت قانونی رایگان بودن ویزا و عوارض خروج برای مرز زمینی تا ۳۰ ماه صفر است، افزود: توصیه می‌شود به‌منظور بهره‌مندی از خدمات بیمه حتماً زائران قبل از سفر در سامانه سماح ثبت‌نام کنند.

مدیرکل حج و زیارت استان سمنان بابیان اینکه هشت هزار و ۹۰۲ زن و ۱۴ هزار و ۴۸۹ مرد از استان در سامانه سماح ثبت‌نام کرده اند، ابراز داشت: با توجه به‌رایگان بودن ویزا امسال با استقبال گسترده‌ای از حضور اقشار مختلف مردم مواجه هستیم به‌نحوی‌که به نسبت سال قبل حدود سه برابر رشد داشته است.

دلپاک در ادامه تصریح کرد: هشت هزار و ۷۴۳ نفر از شاهرود، هفت هزار و ۸۴۳ نفر از سمنان، چهار هزار و ۸۴۳ نفر زا دامغان و پنج هزار نفر از گرمسار و مابقی از دیگر شهرهای استان برای حضور در این مراسم معنوی در سامانه سماح ثبت‌نام کردند.

وی ضمن بیان اینکه رعایت نکات ایمنی هنگام تردد به‌صورت پیاده از الزامات این سفر معنوی است، افزود: با توجه به غبار و برودت هوا به زائران همراه داشتن ماسک و لباس گرم توصیه می‌شود و همچنین بهتر است زائران از اعتماد به افراد ناشناس خودداری و مدارک خود را در اختیار آن‌ها قرار ندهند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند