۲۷۵ هزار زائر اربعین طی یک روز گذشته وارد کشور شدند

اکتبر 15, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو اربعین، احمد محمدی فر ضمن بیان اینکه تردد به‌صورت روان در تمام مرزها برقرار است، اظهار داشت: آمار بازگشت زائران اربعین به کشور سیر صعودی دارد و در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۵ هزار نفر وارد کشور شدند.

وی با اشاره به اینکه امکانات کافی در مرزها برای حمل‌ونقل زائران از مرزها تا شهرهای محل سکونت آن‌ها ساماندهی شده است، اضافه کرد: زائران برای بازگشت از سفر اربعین تسریع کنند تا سایر زائرانی که به‌تازگی وارد کشور عراق شدند از امکانات موجود بهره‌مند شوند.

دبیر و سخنگوی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه برگ تردد صرفاً برای ایام اربعین صادرشده است و زائران نمی‌توانند بعد از اربعین در کشور عراق با برگ تردد موقت حضورداشته باشند، تصریح کرد: تراکم جمعیت در شهرهای نجف و کربلا افزایش چشمگیری داشته است که باید برای ساماندهی این جمعیت تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده شود.

محمدی فر بابیان اینکه موکب‌های عراقی تا روز اربعین خدمت‌رسانی می‌کنند، یادآور شد: بیمه سامانه سماح نیز تا پایان ماه صفر اعتبار دارد و زائران نمی‌توانند از این بیمه در روزهای معمولی سال استفاده کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند