۲۵۰ کانون سلامت در استان زنجان وجود دارد

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مقتدا شعوری صبح شنبه در آیین افتتاح کلینیک فوق‌تخصصی و مهمان‌سرای انجمن کلیوی زنجان ضمن تسلیت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: خیرین زنجان همیشه در صحنه بوده و یار و یاور این انجمن در برنامه‌های مختلف بودند.

وی با بیان اینکه زنجان بهشت خیرین لقب گرفته است، اظهار کرد: مردم خیر زنجان با دل‌ها و فکرهای بزرگ، کارهای بزرگی را برای این استان انجام داده‌اند که قابل تقدیر است.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، با اشاره به اینکه مردادماه امسال شاهد برگزاری مراسمی‌با حضور برترین خیریه‌ها و سمن‌ها در استان زنجان بودیم، ادامه داد: این سمن‌ها و خیریه‌ها عنوان کردند که با حضور در زنجان و مردم خیر این شهر ۲۰ سال انرژی لازم را گرفتند.

شعوری به شاخصه‌های مهم افرادی که واجد سلامت اجتماعی هستند اشاره کرد و افزود: افرادی که مسئولیت‌پذیر و حقوق دیگران را می‌دانند، در جامعه خود شکیبایی را رواج می‌دهند و محیط خود را حفظ می‌کنند، نشان از وجود سلامت اجتماعی در افراد است.

وی ابراز کرد: ۲۵۰ کانون سلامت در استان زنجان وجود دارد که می‌توانند در خدمت خیریه‌ها باشند.

در ادامه این مراسم، مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان، گفت: با کمک خیرین زنجانی و با افتتاح این بخش، همه خدمات درمانی، آموزشی و پیشگیری قابل ارائه به بیماران کلیوی مورد نیاز تجمیع شده و بدون نوبت و به صورت رایگان به بیماران خدمات ارائه خواهد شد.

محمدرضا طهماسبی با بیان اینکه زمینه‌ساز بیماری کلیوی از ناحیه دیابت و فشارخون است، افزود: با پیگیری‌ها و جلسات تشکیل شده با کارشناسان و مسئولان دانشگاه علوم‌پزشکی، مجوز این کلینیک برای بیماران صادر شد و آماده عقد قرارداد با بیمه‌ها است.

وی تصریح کرد: زیباترین و مهم‌ترین بخش در این انجمن، بخش دیالیز است که بالا بودن کیفیت دستگاه دیالیز باعث بالا رفتن عمر مفید بیماران می‌شود.

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با بیان اینکه این انجمن ۷۰۰ بیمار دارای علائم و نشانه‌های بیماری کلیوی را غربا لگری و تشکیل پرونده داده است، افزود: با کمک خیرین زنجانی ۷۵۰ بیمار جوان با پیوند کلیه به زندگی اجتماعی بازگشته‌اند.

طهماسبی با بیان اینکه این انجمن در حال حاضر ۴۳۰ بیمار دیالیزی را مورد حمایت قرار می‌دهد، تصریح کرد: این بیماران جهت دیالیز نیازی برای مراجعه به مرکز استان ندارند و با مراجعه به دفتر نمایندگی انجمن در شهرستان‌ها خدمات دریافت می‌کنند.

وی گفت: اهمیت افتتاح این کلینیک در ایجاد طرح تحول سلامت است که بیماران با نشانه‌های اولیه بیماری شناسایی و به پزشکان متخصص برای پیشگیری از بیماری ارجاع داده می‌شوند تا بیماران به چرخه دیالیز وارد نشوند.

مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان اظهار کرد: ساختمان مرکزی انجمن کلیوی با زیربنای ۴۰۰۰ مترمربع در ۵ طبقه ساخته شده که طبقه هم‌کف با زیربنای ۷۵۰ مترمربع و از سال ۹۲ شروع و کلنگ‌زنی شد و هزینه هر طبقه ۳۵۰ میلیون تومان است که در مجموع یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شد.

طهماسبی خاطرنشان کرد: در حال حاضر بخش دیالیز انجمن کلیوی زنجان با گنجایش ۳۰ دستگاه دیالیز، ۲۰۰ بیمار دیالیزی را پذیرش می‌دهد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند