۲۵۰ هزار زائر ایرانی از مرز خسروی تردد کردند

اکتبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، علی رضا رشیدیان بعد از بازگشت به کشور از مرز خسروی و بازدید این مرز اظهار کرد: خدا را بابت توفیق خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی شاکریم و از همه عزیزان اعم از گروههای مردمی، سازمانها و نهادهایی که در جهت سهولت زیارت اربعین به ارائه خدمات پرداختند، تشکر می‌کنیم.

وی افزود: از مردم فهیم، متدین و منظم کشورمان که در این ایام به عتبات عالیات سفر کردند نیز تشکر می‌کنیم چرا که با توجه به رشد ۵۰ درصدی جمعیت و کمبود زیرساخت‌های عراق در حوزه نقل، بیشترین همراهی و صبوری را به خرج دادند و کلیت عملیات نیز به خوبی انجام پذیرفت.

وی افزود: در حال حاضر حدود ۳۲ هزار نفر زائر ایرانی در عراق هستند که خدمات لازم تا آخرین زائر انجام می‌گیرد و ستاد راهنمایی زائر که تحت نظارت سازمان قرار دارد و سه درمانگاه هلال احمر و نمایندگان بیمه ایران همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

رئیس سازمان حج وزیارت در خصوص مرز خسروی نیز گفت: مرز خسروی یکی از قدیمی‌ترین و مجهز ترین پایانه‌های مرزی است که به دلیل برخی مشکلات در آنسوی مرز، تردد از آن مدتی انجام نمی‌گرفت که در ایام اربعین حسینی مجدداً ، بازگشایی آن انجام شد و زائران به خوبی از این مسیر تردد کردند.

وی افزود: در ایام اربعین امسال تردد ۲۵۰ هزار زائر ایرانی و حدود ۵۰ هزار زائر خارجی به همراه حمل و نقل کالا از این مسیر «مرز خسروی» انجام گرفت.

رشیدیان تصریح کرد: امیدواریم شاهد رونق این مسیر باشیم و این مهم برای سازمان حج وزیارت نیز مبارک است و می‌تواند برای تردد زائران در غیر ایام اربعین هم مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: تردد از این مسیر چه در رفت یا در بازگشت، تاثیرات مثبتی در کاهش طول مسیر زائران به دنبال دارد .

وی تاکید کرد:امیدواریم از هفته آینده تردد کاروانهای برنامه ریزی شده در این مسیر را نیز داشته باشیم ؛ برای سازمان حفظ امنیت زائران و توجه به زیرساخت‌های مسیرهای منتهی به عراق در مرز خسروی مورد توجه است. امیدواریم با عنایت دولت و ملت عراق امنیت مستمر در این مسیر را داشته باشیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند