۲۱ هزار واحد مسکونی در استان اردبیل بهسازی می‌شود

دسامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، اکبر بهنامجو شامگاه امروز در جلسه شورای هماهنگی بیمه‌های استان اردبیل اظهار داشت: بیمه یکی از موارد ضروری در مواقع بحران‌ها و حوادث است و واحدهای تولیدی کشاورزی، صنعتی و باغاتی که بیمه می‌شوند در مواقع حادثه می‌توانند بخشی از خسارت‌ها را دریافت کنند.

وی ضریب نفوذ بیمه در استان اردبیل را با متوسط کشوری برابر عنوان کرد و افزود: هم‌اکنون ضریب نفوذ بیمه در استان اردبیل ۲٫۳ درصد بوده و با متوسط کشوری برابر است که باید عوامل تاثیرگذار نفوذ بیمه را در استان اردبیل شناخته و برای افزایش این میزان تلاش کنیم.

بهنامجو با اشاره به همکاری و مشارکت تمامی‌دستگاه‌های اجرایی در راستای تقویت و افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان اردبیل تصریح کرد: باید در چارچوب برنامه سه ساله عوامل موثر در افزایش ضریب نفوذ بیمه در استان اردبیل را لحاظ کرده و در صدد هستیم تا همه نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی را در این خصوص بسیج کنیم.

استاندار اردبیل با تاکید بر مقام‌سازی و بهسازی واحدهای مسکونی بیان کرد: بهسازی و مقام‌سازی واحدهای مسکونی می‌توان از وارد شدن خسارت به مردم و بیمه‌ها جلوگیری کند بنابراین مقرر شده است در طول سه سال ۲۱ هزار واحد مسکونی در استان اردبیل بهسازی شود که از این میزان سال گذشته ۶۰۰ واحد مسکونی روستایی در این راستا بهسازی شد.

وی به ترویج فرهنگ بیمه کردن واحدهای تولیدی و مزارع کشاورزی تاکید و اظهار کرد: در خصوص جلوگیری از وارد شدن خسارت به مردم و بیمه‌ها باید فرهنگ‌سازی‌های لازم جهت بیمه کردن واحدهای تولیدی و یا مزارع کشاورزی و باغات انجام شود و همچنین بهسازی و نوسازی بافت‌های روستایی هم می‌تواند کمک بسزایی در جلوگیری از بروز خسارت هم به اهالی و هم بیمه‌ها داشته باشد.

انتهای پیام/ ۱۴۶/ ع

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند