۲۱ میلیارد تومان تسهیلات با اشتغالزایی ۷۴۴ نفر در بیجار پرداخت شد

نوامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی‌اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با اشاره به پرداخت ۲۱ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان بیجاری طی سال گذشته تاکنون، اظهار داشت: این تسهیلات زمینه اشتغال ۷۴۴ نفر جویای کار در بیجار را فراهم کرده است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار سال ۱۳۸۸ با مردم بیجار که بر عمران و آبادانی این شهرستان تاکید فرموده بودند، افزود: مجموعه دولت در کردستان با این رویکرد به اجرای برنامه‌های اشتغال در شهرستان بیجار پرداخته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان ادامه داد: خوشبختانه از سال گذشته تاکنون شش میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در قالب ۲۰۴ طرح اشتغالزا، چهار میلیارد تومان اعتبارات اشتغال فراگیر در قالب ۵۷ طرح و یک میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره مشاغل خانگی به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.

صلواتی یادآور شد: دولت با همین رویکرد، مشوق‌های‌های گوناگون از جمله طرح یارانه دستمزد، کارورزی دانش آموختگان، طرح مهارت آموزی و مشوق‌های بیمه ای را نیز به اجرا در آورده است تا زمینه بهبود فضای کسب و کار در بیجار را برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در این خطه از کشور فراهم سازد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند