۲۰۰ هزار نجات غریق در کشور فعالیت دارند

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی حیدری بعد از ظهر دوشنبه در مجمع سالیانه هیات نجات غریق و غواصی کردستان اظهار داشت: هیات‌های این رشته ورزشی در کشور برای رسیدن به المپیک تلاش می‌کنند اما اگر این هیات‌ها و ناجیان غریق بتوانند آمار غریق را یک نفر هم کاهش دهند از چندین المپیک هم باارزش‌تر است.

وی با بیان اینکه تلاش‌ می‌کنیم تمرکززدایی از تهران صورت گیرد چونکه بسیاری از استان‌ها از نیروهای توانمندی برخوردارند و توانایی‌هایی بالاتر از تهران دارند، افزود: در همین راستا کشور را به شش منطقه تقسیم کردیم تا از ظرفیت و توان هر منطقه بهتر بهره‌گیری کنیم.

حیدری به این نکته اشاره کرد که ناجی‌ها می‌توانند سالانه با دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال خود را بیمه کنند تا همه فعالیت‌های خود را بدون دغدغه پیش برند و اضافه کرد: باید تلاش کنیم اماکنی ایمن، پاک و سالم از هر نظر داشته باشیم.

وی یکی از وظایف فدراسیون را فرهنگسازی دانست و اظهار داشت: بدون برنامه ریزی فدراسیون و کمک رسانه‌ها امکان این فرهنگسازی نیست و هرچه بتوانیم فرهنگسازی و آموزش را افزایش دهیم در جهت مقابل تعداد غرق‌شدگان کاهش می‌یابد.

حیدری از هیات غریق نجات و غواصی کردستان خواست: تا زمانی که مربیان فعالی در استان حضور دارند برای کلاس‌های آموزشی از استان‌های مرکزی کسی به کردستان آورده نشود.

دبیر فدراسیون غریق نجات کشور به عملکرد خوب هیات استان کردستان اشاره کرد و گفت: امسال کردستان چه در المپیاد استعدادهای برتر و چه در مسابقات کشوری بسیار عالی ظاهر شد و از این بابت اعضای هیات قابل تقدیر و تشکر هستند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند