۲۰۰ خدمت تامین اجتماعی تا پایان امسال غیرحضوری می‌شود

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

حمید رضا قاسمی‌در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پرونده فنی بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برروی سایت سازمان تامین اجتماعی بارگذاری شده و پرونده این افراد با مراجعه به شعبات تامین اجتماعی در هر نقطه کشور قابل رویت است.

وی افزود: در حالی که در گذشته اگر پرونده بیمه شده یا مستمری بگیر تامین اجتماعی در شهر دیگری بود به دلیل محرمانه بودن، پرونده فنی برای انتقال به فرد داده نمی‌شد بلکه باید از طریق پست در مدت زمانی یک هفته تا ۱۰ روز کار انتقال پرونده انجام می‌شد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه با اصلاح پرونده الکترونیک میزان معطلی و ازدحام ارباب رجوع به صفر می‌رسد، گفت: با مراجعه ارباب رجوع به شعبات تامین اجتماعی با وارد کردن کد ملی و شماره بیمه پرونده فنی وی نمایش داده می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: همچنین خدماتی که از حوزه تامین اجتماعی دریافت می‌شود تنها با ارائه کد ملی قابل رویت است و نیازی به کپی مدارک نیست.

قاسمی‌خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی پس از قرائت شماره بیمه فرد، عکس وی مطابقت داده می‌شود.

وی بیان داشت: پرونده الکترونیک در راستای روان سازی امورات تامین اجتماعی و تکریم ارباب رجوع برنامه ریزی شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون ۳۵ خدمت به صورت غیرحضوری به بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ارائه شده، گفت: درصدد هستیم تا پایان سال ۱۶۵ خدمت غیر حضوری دیگر ارائه کنیم و شمار خدمات غیر حضوری به ۲۰۰ خدمت خواهد رسید.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: یکی از خدماتی که تا پایان سال به صورت کامل در سطح استان اجرا می‌شود تحویل فیزیکی دفترچه درب منزل است که اینک زیرساختهای ان مهیا شده است.

قاسمی‌عنوان کرد: ضریب نفوذ مردم برای بهره مندی از خدمات غیر حضوری بیش از ۵۰ درصد است که در تلاش هستیم با اطلاع رسانی صحیح و ایجاد زیرساختهای نرم افزاری بتوانیم این درصد ضریب نفوذ را ارتقا دهیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند