۲۰۰ خدمت تامین اجتماعی تا پایان امسال غیرحضوری می‌شود

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

حمید رضا قاسمی‌در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پرونده فنی بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی برروی سایت سازمان تامین اجتماعی بارگذاری شده و پرونده این افراد با مراجعه به شعبات تامین اجتماعی در هر نقطه کشور قابل رویت است.

وی افزود: در حالی که در گذشته اگر پرونده بیمه شده یا مستمری بگیر تامین اجتماعی در شهر دیگری بود به دلیل محرمانه بودن، پرونده فنی برای انتقال به فرد داده نمی‌شد بلکه باید از طریق پست در مدت زمانی یک هفته تا ۱۰ روز کار انتقال پرونده انجام می‌شد.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه با اصلاح پرونده الکترونیک میزان معطلی و ازدحام ارباب رجوع به صفر می‌رسد، گفت: با مراجعه ارباب رجوع به شعبات تامین اجتماعی با وارد کردن کد ملی و شماره بیمه پرونده فنی وی نمایش داده می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: همچنین خدماتی که از حوزه تامین اجتماعی دریافت می‌شود تنها با ارائه کد ملی قابل رویت است و نیازی به کپی مدارک نیست.

قاسمی‌خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی پس از قرائت شماره بیمه فرد، عکس وی مطابقت داده می‌شود.

وی بیان داشت: پرونده الکترونیک در راستای روان سازی امورات تامین اجتماعی و تکریم ارباب رجوع برنامه ریزی شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون ۳۵ خدمت به صورت غیرحضوری به بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ارائه شده، گفت: درصدد هستیم تا پایان سال ۱۶۵ خدمت غیر حضوری دیگر ارائه کنیم و شمار خدمات غیر حضوری به ۲۰۰ خدمت خواهد رسید.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: یکی از خدماتی که تا پایان سال به صورت کامل در سطح استان اجرا می‌شود تحویل فیزیکی دفترچه درب منزل است که اینک زیرساختهای ان مهیا شده است.

قاسمی‌عنوان کرد: ضریب نفوذ مردم برای بهره مندی از خدمات غیر حضوری بیش از ۵۰ درصد است که در تلاش هستیم با اطلاع رسانی صحیح و ایجاد زیرساختهای نرم افزاری بتوانیم این درصد ضریب نفوذ را ارتقا دهیم.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند