۲۰۰۰ خانوار مستمری‌بگیر صندوق بیمه روستاییان و عشایر کرمانشاه” عیدی” گرفتند

فوریه 22, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/کرمانشاه مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کرمانشاه از واریز عیدی به حساب دو هزار خانوار مستمری بگیر این صندوق در استان خبر داد.

سجاد طاهری اظهار کرد: عیدی این خانوارها با سقف مبلغ۴۵۰ هزار تومان به حسابشان واریز شده و با مراجعه به شعب بانک کشاورزی در سراسر استان قابل برداشت است.

طاهری با بیان اینکه در استان ۷۶ هزار و ۶۰۰ خانوار بیمه شده و دو هزار مستمری بگیر تحت پوشش این صندوق داریم، گفت: ضریب نفوذ بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دراستان کرمانشاه بسیار بالاتر از متوسط کشوری است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر استان کرمانشاه با باین اینکه شهرستانهای قصرشیرین، دالاهو، اسلام آبادغرب، گیلانغرب و کرمانشاه دارای بالاترین ضریب نفوذ بیمه اجتماعی دراستان هستند، گفت: ضریب نفوذ بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر حتی در آخرین رتبه بندی شهرستانهای استان بالاتر از متوسط کشوری است.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند