۱.۸ میلیارد تومان خسارت به مددجویان کردستانی پرداخت شد

اکتبر 23, 2019اخبار روز بیمه

فرهاد کاظمی‌در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه تمامی‌منازل مسکونی مددجویان تحت حمایت شهری و روستایی از طریق این نهاد بیمه‌ شده‌اند، اظهار داشت: این کار با هدف جبران خسارت در برابر حوادث طبیعی همچون سیل، زلزله، آتش‌سوزی، رعد و برق و همچنین انفجار و اتصالات برق صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه این بیمه شامل خسارت وارده شده به لوازم منزل نیز می‌شود، افزود: در شش ماهه نخست امسال یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای جبران خسارت هزار و ۲۱۵ مددجوی تحت حمایت پرداخت‌ شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد کردستان ادامه داد: از این تعداد هزار و ۱۸۵ مورد خسارت به وجود آمده بر اثر سیل و بارندگی و ۳۰ مورد نیز آتش‌سوزی و سایر حوادث بوده است.

کاظمی‌در پایان سخنان خود یادآور شد: بر اثر این حوادث هزار و ۲۰۰ منزل مسکونی و ۳۰ مورد لوازم منزل دچار خسارت شده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند