۱۷ هزار ورزشکار سازمان‌یافته بیمه شده در بروجرد وجود دارد

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سعید رشنو ظهر چهارشنبه در دیدار ورزشکاران با امام جمعه بروجرد به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در حسینیه اهل بیت(ع) بروجرد از وجود ۱۷ هزار و ۷۸۰ ورزشکار سازمان یافته که تحت پوشش بیمه هستند خبر داد و گفت: مدعی این هستیم که در رشته‌های مختلف ورزشی به نمایندگی از کل استان در رقابت‌های کشوری و بین المللی حضور داشته باشیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۸ ورزشکار وزنه بردار و ۱۰ دوچرخه سوار بین المللی داریم و ۸۰ باشگاه ورزشی آقایان و بانوان با ورزشکارانی قهرمان در سطح بروجرد وجود دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد ادامه داد: با وجود این آمار اما اعتبارات اندک بوده و با اعتبارات کم نیز نمی‌توانیم کاری از پیش ببریم و مشکلات زیادی داریم.

رشنو گفت: اماکن ورزشی ۲۴۰ میلیون تومان به خزانه داری لرستان درآمد واریز کرده اند اما از این میزان یک ریال به حساب اداره ورزش و جوانان بروجرد پرداخت نشده است.

به گفته وی، تمامی‌روسای هیأت‌های ورزشی تلاش زیادی برای ارتقای ورزش بروجرد انجام می‌دهند که بیشتر آنها با دست خالی کار می‌کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند