۱۶ هزار لرستانی در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی شرکت کردند

نوامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سمانه حسن پور در گفت و گو با خبرنگاران در سخنانی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی‌دستگاههای اجرایی در لرستان همزمان با سراسر کشور، اظهار داشت: در این آزمون ۱۶ هزار و ۱۰۳ نفر شرکت کردند.

وی، گفت: این آزمون هشت شهرستان خرم آباد، بروجرد، کوهدشت، الیگودرز، دورود، سلسله، دلفان و پلدختر برگزار شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان، بیان داشت: که این آزمون‌ها برای ورود به دستگاه‌های اجرایی از قبیل، اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان، سازمان امور اراضی کشور، سازمان امور عشایری ایران، سازمان حمل و نقل جاده ای، سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان هواشناسی کشور، شرکت بیمه ایران، شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران و وزارت جهاد کشاوری برگزار شده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند