۱۴ هزار نفر در مراکز ترک اعتیاد خراسان جنوبی پذیرش شدند

نوامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، کامبیز مهدی زاده دوشنبه شب در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار داشت: در حال حاضر ۸۶ مرکز درمان اعتیاد در سطح خراسان جنوبی فعال است که شامل ۶۵ مرکز ام ام تی، هفت کمپ، یک مرکز اجتماع درمان مدار، دو مرکز مشاوره و پنج بخش بستری درمان اعتیاد کودکان می‌شود.

وی بیان کرد: طی هشت ماهه امسال بیش از ۱۴ هزار در این مراکز تحت درمان قرار گرفتند و ۲۲۷ نفر از طریق قضات به مراکز ماده ۱۱۶ معرفی شدند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ادامه داد: همچنین در سال جاری دستگاه‌های حوزه درمان بالغ بر یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان تفاهم نامه داشتند که از این میزان تاکنون ۸۰۰ میلیون تومان تخصیص یافته است.

مهدی زاده همچنین از شناسایی ۳۵۶ معتاد متجاهر در استان خبر داد و گفت: با پیگیری‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر امسال مشکل اعتبار در حوزه درمان رفع شده است.

وی، عدم پوشش بیمه ای درمان اعتیاد را یکی از مشکلات موجود در مراکز ترک اعتیاد دانست و گفت: با پیگیری‌های انجام شده این مشکل در سال آینده رفع می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند