۱۴ هزار مازندرانی در طرح پوشش اجباری بیمه سلامت ثبت نام کردند

فوریه 18, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، رسول ظفرمند بعدازظهر سه شنبه در نشست با خبرنگاران درباره توجه بیمه سلامت به بیماران خاص اظهار داشت: حدود چهار هزار و ۵۹۰ بیمار خاص در استان وجود دارد و طبق تعریف وزارت بهداشت، بیماران خاص در زمینه‌های پیوند کلیه، دیالیز، هموفیلی و غیره خدمات دریافت می‌کنند.

وی اظهار داشت: تقریباً حدود ۹۰۰ هزار تومان به ازای هر ماه مراجعه بیماران خاص توسط بیمه سلامت هزینه می‌شود و ماهانه حدود ۵ میلیون تومان هزینه خواهند داشت.

وی با عنوان اینکه بیمه سلامت و وزارت بهداشت سعی کرده تاکنون در حد مکفی به بیماران خاص توجه کند، افزود: بیماران خاص نگران بازپرداخت، حق سرانه و خدمات بستری و غیره نباشد.

ظفرمند ادامه داد: برای سال جدید سعی می‌کنیم با تشکل ستاد نوروزی ومیزخدمت به بیماران و جامعه تحت پوشش خدمت ارائه کنیم تا افراد تحت پوشش در ایام نوروز و تعطیل دچار مشکل نشوند.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران تثبیت و استمرار اجرای چهار طرح الکترونیکی در بیمه سلامت را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: با اجرای طرح‌های الکترونیکی ۱۹ برگ از پرونده‌های سلامت بیماران کاسته شده است.

وی حذف دفترچه‌های کاغذی را از مهمترین برنامه‌های آتی بیان کرد و گفت: ۱۴ هزار نفر از جمعیت استان در طرح پوشش اجباری بیمه سلامت ثبت نام کرده‌اند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند