۱۴ هزار ایثارگر خراسان جنوبی زیرپوشش بیمه قرار دارند

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

حجت‌الاسلام تقی عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از بیرجند، اظهار داشت: حدود ۳۳ هزار نفر در استان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند که درمان ایثارگران تحت پوشش بنیاد شهید به صورت رایگان انجام می‌شود که در مجموع ۱۴ هزار نفر از جامعه ایثارگران زیرپوشش بیمه هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی افزود: امروز پس از سال‌ها از جنگ تحمیلی دشمن جنگ نرم و اقتصادی را با نظام اسلامی‌آغاز کرده است.

عزیزی تصریح کرد: آمریکا با خارج شدن از برجام نیز تحریم‌ها را بیشتر و گسترده کرد و همین موضوع بسیاری از سازمان‌ها و نهادهای کشور را در خدمت رسانی دچار مشکل کرده و وضعیت اقتصادی کشور همه چیز را تحت‌الشعاع قرار داده است.

وی با بیان اینکه بیمه ایثارگران به صورت متمرکز از طرف بیمه دی در کشور پرداخت می‌شود ادامه داد: از دی ماه سال گذشته تاکنون پرداختی‌های بیمه به ایثارگران کم بوده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینکه جامعه ایثارگران گسترده و مطالبات آن‌ها بیشتر است خاطرنشان کرد: جامعه مرهون خانواده‌های شهدا و ایثارگران هستند و به طور قطع در روند خدمات‌دهی درمانی به ایثارگران کوتاهی نمی‌شود.

عزیزی اظهار داشت: هر چقدر دولت پرداختی‌های به موقع به بیمه دی داشته باشد بنیاد شهید نیز خدمات خود را سریع‌تر ارائه می‌کند و تاخیر در برخی پرداختی‌ها به جامعه هدف مانند داروخانه‌ها و درمانگاه‌ها به دلیل کمبود بودجه است.

وی افزود: ایثارگران فاکتورهای پرداختی خود را در اختیار بیمه قرار داده و بیمه نیز در حد توان خود ماهانه پرداخت می‌کند؛ دولت هم قول‌هایی داده تا پرداختی خود را به بیمه دی داشته باشد تا پرداختی بیمه به جامعه هدف بیشتر شود.

انتهای پیام/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند